2733
2739
هه همه مثل همن ب نظر خودت؟  اصلا تو اینجا چیکار می کنی  اومدی سبزی پاک کنی یا غیبت گوش ب ...

من نمیدونم مردا چه خاله زنک شدن میبینی 

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
به ما هم یاد بده چجوری اینکارو کردی؟

تو هر کامنت یکیشو میگم

مردا احترام مثل اکسیژنه براشون 

تو جمع وقتی از راه می رسه تو هر وضعیتی باشم جلوش بلند میشم 

بعد الان همه یاد گرفتن جلو هر کس هم که بلند نشن شوهر من که وارد میشه حتماااا بلند میشن

تو جمع همیشه یه جمله ازش تعریف میکنم 

بهش قدرت میدم 

مثلا نوشابه خریده بود نتونستم درشو باز کنم ناهار میخواستم بخورم 

شب که اومد بهش گفتم اگه تو نبودی من هییییچ وقت نمیتونستم این نوشابه رو باز کنم دادم بهش باز کرد اون لحظه فیگور سوپر من رو گرفته بود   

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که به ربون اوردی گفتی چشم میخوری برعکس میشه واسه من که اینطوری وقتی از شوهرم تعریف کردم برعکس ش ...

چون به این جمله یقین داری واقعا اتفاق میفته 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2731
نه من شوهرم خییییلی کم میگه ولی وقتی میگه از ته دل میگه تو هر کامنت یک مورد رو میگم بابت اشتباه ...

من دوساله ازدواج کردم زندگیم خیلی سرد شده وحشتناک هرروز بحث و دعوا داریم محبتی بین مانیست چون هرموقع شوهرم پنهانکاری میکرد انتطار نداشت من ناراحت بشم و اینکه خیال نداره برا من خرج کنه من چکار کنم حالا ؟

این کارارکه خیلی لوسه کار من نیست😂

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
بخوره تو سرشون

نخو.استم این وابستگی رو.الکی هرهر بخندم و هر شب خدا چه دلم‌بخ‌اد چه نخواد س ک س کنم باهاش و هی تاییدش کنم بگم تو بهترینی هر چی میگی درسته و قدرت دست توئه که مثلا بهم وابسته شه؟؟؟؟؟به درررررک اسفلم شدددد...

2740
چنتا از کارایی که کردین را بگو

خیلی‌هاشو گفتم عزیزم ولی به نظرم مهم ترینش اینه که از ته دل می خندونمش هر روز و هر شب

سعی میکنم جو خونه شاد باشه 

چند ماه پدرش فوت شدن بهم گفت تنها دلیل من واسه ادامه زندگی تویی 

تو هر کامنت یکیشو میگم مردا احترام مثل اکسیژنه براشون  تو جمع وقتی از راه می رسه تو هر وضع ...

مثلا تو جمع چجوری ازش تعریف میکنی

من واقعااا زبونم قاسر میشه نمیدونم چی بگم تو جمع ازش 🙈

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ولی تو بازم دلت قرص نیست مثل من🧐

شوهر من خیلی کم ابراز محبت کلامی داره ولی مردها رو باید در عمل دوست داشتنشونو ببینی 

وقتی تامینت میکنه یعنی دوست داره 

چه نیاز جنسی چه مالی و...

خیلی‌هاشو گفتم عزیزم ولی به نظرم مهم ترینش اینه که از ته دل می خندونمش هر روز و هر شب سعی میکنم ...

چجوری میشه هر روز و هر شب بخندونیش واقعا سوژتون چیه؟؟؟؟ 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
یکی نبود  بیش از سی تا بودن  من تا زمانی که اصفهان بودم اینطور نبود  زمانی که رفتم ...

وقتی با سی تا دختر دوست میشی انطزار عشق واقعی نداشته باش 

خودتونم با زن و شوهرا مقایسه نکن

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567