2204
2217

الان داشت می رفت سر کار 

یه دفعه رو کرد بهم گفت من خیلییی تو رو دوست دارم

اینقدر این جمله ش به دلم نشست

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

افرین واقعا 

فوت فن یاد بدهبه زنای سایت

کاااااااش خانوما بدونن قر زدن چقددددر جذابیتشونو میاره پایین

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2238
چه جوری وابستش کردی 

با مطالعه فراوون وارد زندگی زناشویی شدم 

راجع به مردا زیاد خوندم 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
آره که بعد گولش بزنی ازش پول بگیری (زخم خورده عاقبت دوست داشتن یک دختر)

😂😂😂شوهرشه جز وضایفشه که پول بده 

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔
2239
چیکار کردی

نیازهای اساسی شو بهش دادم 

تایید 

احترام

قدرت و..

اینو که همیشه شوهر من میگه ولی بازم😞😞😞😞

⬅میگن.آهنگ▪▪💕!⬅میگم.صدات▪▪💕!                 ⬅میگن.رنگ▪▪💕!⬅میگم.چشات▪▪💕!                       ⬅میگن.بغض▪▪💕!⬅میگم.هوات▪▪💕!                          ⬅بگن.جون▪▪!💕⬅میدم.برات▪▪💕!                                    توفقط باش ❤ ❤ #_R
2051