2737
2739
چیکار کردی مثلا؟ در قالب پست بگو منم تگ کن

کل تاپیکم دونه دونه توضیح دادم عزیزم 

برای خیلی از کابرا مفید بود امیدوارم برای شما هم جواب بده 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
نه گلم لحن مسخره کردن داشتن مسخره میکردن 

پس همون حسادت 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدقولی رو میشه این کار رو کرد  بگو در شان تو نیست بزنی زیر حرفت  تو ارزشت بالاتر از این ...

مردی که سر ش تو گوشیه چی؟ 

، دوس دارم یه جوری باش انگار گوشی نداره 

یا دوس دارم بعضی از رفیقاشو فراموش کنه حتی اسمشونو نیاره باید چیکار کنم؟ 

تو هر کامنت یکیشو میگم مردا احترام مثل اکسیژنه براشون  تو جمع وقتی از راه می رسه تو هر وضع ...

عجببببب... شوهر من میگه اینو یه دختر ده ساله باز میکنه اونوقت تو یعععععنی زورت به این نمیرسه فیلم بازی نکن بابا 😁من میبینم میفهمه فیلمه الکی ادا درنمیارم

2728
مردی که سر ش تو گوشیه چی؟  ، دوس دارم یه جوری باش انگار گوشی نداره  یا دوس دارم بعضی از ...

گوشی غار تنهایی مردهای این زمونه ست

راجع به غار تنهایی مردها مفصل توضیح دادم عزیزم 

دوست 

من هم شوهرم با پسر عموش که زندان رفته خیلی رفیقه گاهی وقتا میرن استادیوم 

من بهش آزادی میدم 

ولی بهش میگم من مطططططمئنم تو یع مرد عاقل و بالغی و از راه به در شدنی نیستی و از پس خودت برمیای 

بهش میگم امیدوارم بهت خوش بگذره 

بعد که میاد میگم خوش گذشت ؟ 

میگه بد نبود ولی بدون تو نه 

الان مدت هاست چون سرش گرم کارشه صبح تا شب با دوستاش نرفته بیرون 

عجببببب... شوهر من میگه اینو یه دختر ده ساله باز میکنه اونوقت تو یعععععنی زورت به این نمیرسه فیلم با ...

من اگه باشم میگم بابا من قدرت بازوی تو رو ندارم که

تو با این بازوهای قویت برات مثل آب خوردنه 

2738

دوستان عزیز ممنونم که همراهی کردید باهام 

و اینقدر حس خوب بهم دادین

تاپیک رو قفل میکنم تا بمونه برای همیشه

شاید یه نفر خوند و زندگیش زیر و رو شد 

اگه حوصله نداری تاپیکمو بخونی تاپیکم خلاصه ای از کتاب های مردان مریخی زنان ونوسی و چراغ دل شوهرت را روشن کن 

من طرفدار حقوق زنان هستم

و طرفدار پر و پا قرص محمد رضا برخورداری 

مرد ستیز نیستم ولی برای حقوق خودم هم می جنگم 

پس قبل از قضاوت لطفا تمام کامنت هامو بخون 

لینک دانلود کتاب مردان مریخی زنان ونوسی به صورت رایگان 

https://aftamat.com/dl/Scientific_and_educational/Educational/2020/09/30/Mardane_Merrikhi_zanane_venoosi(aftamat.com).pdf