2737
2739
این از خوب بودن شوهرته.  واقعاً چرا شما زنا تا کسی باهاتون خوب میشه فکر میکنید گولش زدین؟

برادر من چی میگی بین خانما ایشون اومده داره از خوب بودن رابطش با همسرش میگه شما چرا همش ساز مخالف میزنی اصلا شما نباید تو این تاپیک باشی 

اگه از دوس دخترت زخم خوردی به استارتر چه ربطی داره اومدی تو تاپیکش هی موج منفی میفرستی 

هه همه مثل همن ب نظر خودت؟  اصلا تو اینجا چیکار می کنی  اومدی سبزی پاک کنی یا غیبت گوش ب ...

چرا آنقدر حرف های زنانه رو می ذارید غیبت و خاله زنک،بعد که آقایون همین حرف ها رو تحویل خودتون بدن بهتون بر میخورررره،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبخت باشی استارتر ...اما اگر شوهرت تابع خانوادش بود و اگر اونا رفتاری بدی باهات میکردن و شوهرت مجبورا میکرد تو بدی عذر خ آخی باید دید رنو زندگیت جه طور بود 

شنا با سیاست هستی اما شوهرت هم مرد خوبی هست قطعا

2731
شوهر من هر وقت بخواد بره این جمله رو میگه حالا بگو چجوری وابسته کردی 

نه من شوهرم خییییلی کم میگه ولی وقتی میگه از ته دل میگه

تو هر کامنت یک مورد رو میگم

بابت اشتباهاتش سرزنشش نمیکنم 

وقتی اشتباهی میکنه میگم فدا سرت اونم یاد گرفته اگه من اشتباه کنم میگه فدا سرت 

بهش خیلی انگیزه میدم 

اگه قرار باشه کاری رو انجام بده راهنماییش نمیکنم 

چون مردا فکر میکنن داری بهشون  میگی تو بلد نیستی بذار یادت بدم چجوری ابن کار رو انجام بدی 

در عوض فکر میکنم تو قایق هستم که شوهرم داره پارو میزنه و چشمامو با خیال راحت بستم 

مردا همینو میخوان 

اینکه زنشون بهشون اعتماد داشته باشه که بهترین تصمیم رد میگیرن 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
اینو که همیشه شوهر من میگه ولی بازم😞😞😞😞

نه من با شوهرم خیلی کم تنش دارم

بلاخره حرف تو همه خانواده ها هست 

ولی با حرف حل میشه 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
آره عزیزم  تو هر کامنت یه مورد رو میگم  خیلی می خندونمش خیلی زیاد  به خصوص ر ...

چیزی ک من اصلا نتونستم باهاش کنار بیام و دغدغه زندگیم شده😔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
چرا آنقدر حرف های زنانه رو می ذارید غیبت و خاله زنک،بعد که آقایون همین حرف ها رو تحویل خودتون بدن به ...

واقعا خودتون خوشتون میاد بین این همه زن یه آقا ساز مخالف و بر خلاف خانوما بگه؟!!!! 

اگه مشکل ندارید حرفی نمی مونه 

همینه روشون زیاد شده 

مردا نیازشون  تموم‌نمیشه ..

بخوره تو سرشون

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
تو چکار کردی قضیه شوهرتو؟؟؟ حل شد ؟؟؟؟

نه هنوز نیومده خونه

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
نه من با شوهرم خیلی کم تنش دارم بلاخره حرف تو همه خانواده ها هست  ولی با حرف حل میشه

چجوری حس قدرت رو بهش دادی؟! 

احترام چجوری میذاری بهش

چجوری رفتار کنم باهاش  همش سرش تو گوشیه😔😔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706