2737
2739
همه عزیزانی که طلا گرفتن مبارکشون باشه چه قدر خوبه که همسراتون براتون طلا می گیرن یا پول میدن بهتون ...

عزیزم باید خودت یکم زرنگ باشیو هرماه در حد 200 300 ازش بگیر برای آرایشگاه. یک مقدار پس انداز کن بعد چن ماه ی پول زیاد شد برو بگیر بده مامانت بهت هدیه بده دیگ فکر فروش بره از سرش. همسر منم همش بفکر فروش هس اما وقتی بگم مامانم داده نمیتونم بفروشم.. چیزی نمیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم باید خودت یکم زرنگ باشیو هرماه در حد 200 300 ازش بگیر برای آرایشگاه. یک مقدار پس انداز کن بعد ...

بله این راه ها هم هست ولی دوست داشتم خودش بعد این همه مدت از زندگیمون برام طلا می گرفت حتی برای سرمایه گذاری

مثل خیلی از خانوم هایی که در طی یک سال حداقل یه طلای کوچیک می خرن ولی من همسرم با اینکه داره اما دوست نداره من طلا داشته باشم

عزیزم ولی جسارتا من نظرم غیر شماست به نظرم اگه از اینده کاری که میخان انجام بدن مطمئنین بفروشین بهتر ...

فدات شم رویا جان

خودمم همین نظر رو دارم ولی خب خیلی ناراحتم ازش که از الان می گه دیگه نمی  خرم. یه جورایی حرصمو در میاره.چون تا الانم پول داشته ولی ادمی نیست که برام طلا بخره متاسفانه این موضوع برام مثل یه عقده شده.

شاید در نظر خیلی ها موضوع پیش پا افتاده ای باشه ولی ذهن خودمو خیلی وقت ها درگیر می کنه.

2731
بچها گروه تلگرام یا واتساپ ندارین؟ آخه اینجا سخته هی اومدن! من گاهی دیر میام

سلام عزیزم 😍خیر همه اینجا فعالیم هر وقت وقت کردی بیا خوش امدی 🌹

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️

خانوما من همیشه تمام خریدامو از دی جی کالا انجام میدم به نظرم خیلی به صرفه تره.به خصوص اینکه میتونی برگشت هم بزنی. از لباس بگییییر تا اسکاج ظرفشویی.

بالای 300ت باشه خریداتون ارسالش رایگانه.

لباس های بچگانش قیمتاشون به نسبت کیفیتشون خیلی خوبه.

بله این راه ها هم هست ولی دوست داشتم خودش بعد این همه مدت از زندگیمون برام طلا می گرفت حتی برای سرما ...

افسانه جون 😍بی خی عزیزم همه مردها یک اخلاقی دارن فکر خودتو درگیر نکن به پس انداز کردن خودت ادامه بده 

تو میتونی ❤

2740
خب دیگه کم‌کم‌ باید بریم بریم‌ انگاری برای چالش دیماه یه فکری بکنیم من هدفم خرید گوشواره نو هست ولی ...

بله دقیقااا همینطوره واقعا ادم کلی ترغیب میشه هر جور شده خودشو برسونه حتی با خرید یه پارسیان صد صوتی مهم اینه که همراه هم باشیم گرچه که خیلی بیشتر از این پولا گاها سر هیچ خرج میشه و میره اخرم نمیفهمیم چیشدن 

من خودمم ۴/۵ دست همسری دارم قرض دادم بده اولین کاری که میکنم خودمو برا چالش آذرو دی مون میرسونم ایشالله که همه موفق بشیم 🥰🥰💪💪💪

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

خانوما من امروز ماشین از پشت زدم به سمند. بیشور پشت سمند(کمکاش بالا برده بود) یه جوری بالا برده بود انگار وانت بود. ماشینم از گوشه رفت زیرش یه زره رنگش رفت چراغشم بدجور خش افتاد. به شوهرم نگفتم. الان رفته لنت ترمز عوض کنه امیدوارم خودش ببینه.

اگه بهم بگه انکار میکنم میگم نمی‌دونم کجا آنطوری شده.

خیلی ناراحتم😭

چالش یعنی هر ماه یه تیکه طلا بخریم؟

فرق نداره عزیزم 😍هرکی به توان مالی خودش سکه یا طلا میخره میاد اعلام میکنه و عکس میزاره 🤗

2706