2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه قشنگم😍انشالله روز به روز بیشترشو میخری😍  من نمیدونم میتونم به چالش برسم یا نه،امروز پ ...

فدات بشم من 🤩😚سارا عزیرم ❤قسمت خودت 🤲

به امید خدا میرسی🤲به امید خدا خوش قولی کنه پولو 

واریز کنه 🤲استرس به خودت وارد نکن قشنگم 😚بدهیم 

داده میشه تموم میشه ❤

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2731
با پنجاه میلیون چجوری ماشین بخرم

پراید مدل پایین میدن بهت

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
سلام دوستان عزیز 🤩 دیرنگ دیرنگ من امدم 😅 من برای خرید چالش امروز رفتم با پول سکه پارسیانهام  ...

مبارکت باشه گلم انشالله با دل خوش استفاده کنی .من چند روز پیش رفتم بخرم ۳گرم و نیم بود میفروخت ۶میلیون .گرمی ۱و ۶۰۰ .

اگ تهرانی ادرسشم میدی به من عزیزم 

۲۱.۳.۰۱شروع
مبارکت باشه گلم انشالله با دل خوش استفاده کنی .من چند روز پیش رفتم بخرم ۳گرم و نیم بود میفروخت ۶میلی ...

ممنون عزیزم 🤩😍خیر تهران نیستم 

ولی اگه دوست داشته باشی یک کانال دارم مال تهرانه 

برات بزارم ببین 

برای سرمایه گذاری تو کاری میخاد که خودم هم مطمینم در اینده خیلی به نفعمون میشه و سود خوبی می کنه.ولی ...

عزیزم ولی جسارتا من نظرم غیر شماست به نظرم اگه از اینده کاری که میخان انجام بدن مطمئنین بفروشین بهتره 

چون بالاخره پیشرفت کارشون قطعا تو زندگی خودتون حاصل میشه بعدا که کارشون رو روال افتاد میتونید به هر بهانه ای پول بگیرید و پس انداز کنید میتونید قرعه خونگی شرکت کنید و با پول اون طلا بخرید ما خانمها از پس هر انچه بخاهیم بر می آییم فقط کافیه بخاییم 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
فدات بشم سوگل عزیزم 🤩😚من چون از اول چالش رویا جون 😍شروع کردم سرویس کارتیر خریدم فقط انگشترش مونده ...

مبارکت باشع عزیززم خیلی شیک و زیباست ایشالله چالش بعدر پابندش 😉😂😂😂

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
مبارکت باشع عزیززم خیلی شیک و زیباست ایشالله چالش بعدر پابندش 😉😂😂😂

سلام عزیزممممم 🤩😚😚😚😚فدات بشم من مدیر جان ❤❤ممنون از دعای خیرت 😌قسمت خودت و همه دوستان عزیز 🙏🌹

خب دیگه کم‌کم‌ باید بریم بریم‌ انگاری برای چالش دیماه یه فکری بکنیم

من هدفم خرید گوشواره نو هست ولی شایدم ربع سکه بخرم

اخه سکه اقتصادی تره خریدش

طلا مصرفیه و حس میکنم خیلی اهلش نیستم

ولی چالش های ماهانه رو دوست دارم کلی انگیزه میده بهمون بچه ها 

سلام خانوما وام اوراق مسکن ضامن میخواد؟

سلام  بله ضامن هم میخادمن چند روز پیش سوال کردم گفت  قبلا سند خونه کافی بود ولی الان ضامن هم میخاد

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 

خانومای تهرانی  که باردارن،سونوگرافی آوا تو تجریش اکوی قلب جنین رایگان انجام میده ،جای دیگه ۶۰۰ هزار تومنه اینجا چون تازه تاسیس شده رایگان انجام میدن برا جذب مشتری

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
2706