2733
2734
عنوان

خانوما و درامدشون

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 78 پست
آفرین خانم پر تلاش👏👏👏 شما که خیاطی و فروشندگی بلد هستید یه طاقه پارچه پنبه‌ای عروسکی بگیر خودی ب ...

لطف داری عزیز😘

اره تو فکرشم بعد عید یا خودم خیاطی بزنم یا ماشین بخرم برم سرویس مدرسه یا برم بازم تو مهد کار کنم تا ببینم خدا چی میخواد

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب برا خودت بود؟ بعد درامدش چطوریاس ؟ یعنی الان درامدی نداری؟

اره برای خودم بود من از اینکه تو خونه بیکار بودم رفتم کار کنم وگرنه زیاد نیاز به پولش نداشتم،  درامدش بستگی به جاش داره در کل راضی کننده هست، نه دیگه درامد ندارم فعلا با  درامد شوهرم میسازم

خیلی کار خوبی میکنی عزیزم. الان چیکار میکنین؟ مهد کودک چجوری رفتی میشه بیشتر در موردش توضیح بدی چون ...

من از طرف دوست خواهرم رفتم البته بیشتر مسول دو تا بچه دوقلو بودم درامدش عالی بود..میتونی بگردی پیدا میشه هم تو خونه هم تو مهد واقعا حس خوبیه بخصوص اگه تو مهد باشه بچه هاتم کلی سرگرمن حتی اگه حقوقش کم باشه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
2731
لطف داری عزیز😘 اره تو فکرشم بعد عید یا خودم خیاطی بزنم یا ماشین بخرم برم سرویس مدرسه یا برم بازم ت ...

خیلی هم عالی.

خدا کمکت کنه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
حقیقتش من تحصیلاتم تو این زمینه است و سالهای سال کار می کردم برای بقیه و حتی پروژه های دولتی هم با ا ...

وای عزیزم چه کار خوبی کردی واقعا کار کردن و مستقل بودن برای خانومها خیلی خوبه مخصوصا کاری که برای خودت باشه😍😍👌 تحسین میکنم شمارو. دم همسرت هم گرم واقعا‌ . خداروشکر که بهتر شدین الان ان شاءالله همیشه سالم باشین😍  عزیزم یه سوال دیگه که اگه اینوهم لطف کنی جواب بدی خیلی کمک بزرگی میشه به آدمایی مث من که از سرطان میترسن 

شما قبل مریض شدن شیوه تفکر و تغذیه تون چه شکلی بود نمیدونم شماهم شنیدین یا نه که میگن خودخوری وعصبانیت کینه های طولانی مدت احتمال بیماری سرطان رو میبره بالا یا یکسری غذا ها و ... میخوام بدونم چقدر حقیقت داره ؟ ممنون میشم اینو جواب بدی

ممنون ببخشید یک سوال ده میلیون سرمایه کمه؟  برای شروع  بعد چقدر سود ممکنه داشته باشه این ...

فک نمیکنم برای شروع کم باشه. ولی ببین تجربه من نشون داد تا زمانی که پیج کوچیکه و اعتمادسازی نشده بین مخاطبین سود کمتر باشه بهتره. مثلا یه ریمل گرفتی ۲۰ تومن اونو سودش رو بکش ۳ هزار روش اگه بالای صد تومنه ۱۰ تومن یا ۱۵ بکش اینجوری بهتر میخرن چون مخاطب متوجه میشه که کم کشیدی یا بیشتر

2738
وای عزیزم چه کار خوبی کردی واقعا کار کردن و مستقل بودن برای خانومها خیلی خوبه مخصوصا کاری که برای خو ...

ممنونم عزیزم 😍

من خودخوری یا عصبانیت نداشتم اصلا، کینه ای هم نیستم

سبک زندگیم معمولی بود، ورزش زیاد نمی کردم، اما همیشه لاغر و فیت بودم.

تغذیه هم معمولی، فست فود و اینها میخوردم، غذاهای عادی روزمره

و خیلی هم اتفاقی متوجهش شدم.

برای اینکه نگران نباشی، هر 6 ماه یکبار چکاپ کامل بده.

من سرطان سینه داشتم و اگه شاید هر ماه معاینه میکردم سینمو زودتر متوجهش میشدم ولی خب نکرده بودم

معاینه اش توسط خودت انجام میشه و تو گوگلم هست اموزشش

هر ماه انجام بده و نگرانم نباش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
من از طرف دوست خواهرم رفتم البته بیشتر مسول دو تا بچه دوقلو بودم درامدش عالی بود..میتونی بگردی پیدا ...

نمیدونم چجوری پیدا کنم‌حالا پسرم خیلی کوچیکه منتظرم یه ۶ ماه یا یه سالش بشه بعد برم. فقط اینکه دوقلوها همه کارهای نظارت پوشاک و غداشون با شما بود؟ و اینکه از ساعت چند تا چند میرفتی؟

حقیقتش من تحصیلاتم تو این زمینه است و سالهای سال کار می کردم برای بقیه و حتی پروژه های دولتی هم با ا ...

ان شاالله سلامت باشید 

من که حتی مریض هم نیستم ولی به مریضی و مرگ خیلی فکر میکنم🤦🏼‍♀️

ان شاالله سلامت باشید  من که حتی مریض هم نیستم ولی به مریضی و مرگ خیلی فکر میکنم🤦🏼‍♀️

منکه‌توهم سرطان دارم تا جاییم‌درد میکنه اولین فکرم اینه نکنه سرطان دارم😐😐 خیلی بده تازه الان یکم بهترم نمیدونم این فوبیا چیه افتاده بجونم

منکه‌توهم سرطان دارم تا جاییم‌درد میکنه اولین فکرم اینه نکنه سرطان دارم😐😐 خیلی بده تازه الان یکم ب ...

خدای نکرده افسردگی نداشته باشی!

سعی کن شاد زندگی کنی و از خودت راضی باشی تا فکر غم و بیماری نیاد سراغت.

من هر وقت ناراحتم زود میرم تو فاز افسردگی و فکری چرت،به خاطر همین تجربه اش رو دارم لطفاً خودت رو دوست داشته باش و به خودت امید بده و فکرای بد نکن.

2706