2410
2553
عنوان

خانوما و درامدشون

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 78 پست

من مدرس دانشگاهم، چون هیات علمی نیستم و ترمی قراردادی کار میکنم درآمدش خوب نیست. ممکنه ترمی ۲رتومان بشه یا ۴ تومان. بسته به تعداد واحدی که درس میدم متفاوته. ( هر ۶ ماه واریز میشه علنا میشه هیچی☺️).

در کنارش تدریس هوش و استعداد دارم که درآمدش کمه فعلا، چون یک روز در هفته فقط کلاس میرم و به خاطر بچه هام که کوچیکند و نیاز به مراقبت دارند و کرونا نمیتونم جایی بزارمشون. حدود ماهی ۲۸۰۰_۳ تومان.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
نمیدونم چجوری پیدا کنم‌حالا پسرم خیلی کوچیکه منتظرم یه ۶ ماه یا یه سالش بشه بعد برم. فقط اینکه دوقلو ...

بله کل کاراشون با من بود ولی سختم نبود اصلن از ساعت ۸ تا ۵ بعدظهر میرفتم البته ۴ روز در هفته بود و من هنوز بچه نداشتم شما میتونی نیمه وقت هم بری خیلی خوبه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدای نکرده افسردگی نداشته باشی! سعی کن شاد زندگی کنی و از خودت راضی باشی تا فکر غم و بیماری نیاد سر ...

نه افسردگی ندارم، تمام سعیمو میکنم عزیزم

هیچ فکر بدی نمیکنم، خداروشکر اوضاع خیلی عالیه

هیچ چیز مهم تر از سلامتی نیست

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
ان شاالله سلامت باشید  من که حتی مریض هم نیستم ولی به مریضی و مرگ خیلی فکر میکنم🤦🏼‍♀️

سعی کن بری پیش روانشناس

کتاب سفر روح و سرنوشت روح هم خیلی به من کمک کردش

کلا دیدگاهمو به دنیا عوض کرد

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2720