2726
عنوان

خانوما و درامدشون

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 78 پست

مهندس کامپیوترم، یه شرکت کوچولو دارم.

درامدم خوبه خداروشکر، بیشتر پروژه هارو از کشورهای دیگه میگیریم.

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اول زندگیم مستقل بودم هر چند تحصیلات درست حسابی ندارم اما هرکاری فکرشو بکنید کردم..مهدکودک رفتم خیاطی رفتم کارای تو خونه هم کردم سبزی پیاز داغ و...

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
مهندس کامپیوترم، یه شرکت کوچولو دارم. درامدم خوبه خداروشکر، بیشتر پروژه هارو از کشورهای دیگه میگیری ...

به به چه عالی ماشاءالله خانومامون خوب دارن پیشرفت میکنن خداروشکر😍😍

2728
لینکشو میذاری عزیزم

بلد نیستم ولی اگه همین عنوان ک گفتم رو سرچ بدی میاد

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
عزیزم چرا الان کار نمیکنی حیف نیس؟ شماکه شاغل بودی  

خب دوتا بچه کوچیک دارم و ترجیح میدم پیش بچه هام باشم،بیشتر تو فکر کار تو خونه هستم،تدریس خصوصی یا حتی قالی بافی البته قالی بافی بلد نیستم فقط علاقه دارم و باید برم کلاس اما چه وقت و کجا؟؟؟؟

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
به به چه عالی ماشاءالله خانومامون خوب دارن پیشرفت میکنن خداروشکر😍😍

ممنونم گلم 😍

به خاطر بارداری و پسرم خیلی محدودتر شدم ولی خب ریموت کارارو می کنیم.

دیگه بیشتر جنبه ی مدیریت گرفته کارم

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
از اول زندگیم مستقل بودم هر چند تحصیلات درست حسابی ندارم اما هرکاری فکرشو بکنید کردم..مهدکودک رفتم خ ...

خیلی کار خوبی میکنی عزیزم. الان چیکار میکنین؟ مهد کودک چجوری رفتی میشه بیشتر در موردش توضیح بدی چون منم ۲تا بچه کوچیک دارم به این فکرم برم مهدکودک کار کنم که بچه هارم باخودم ببرم

مریض اعصاب وروان درامدصفرررررررررررر

👌

ه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

خرجای روزمره و روتین زندگی با همسرمه

بخش عمده درآمد من پس انداز میشه و اون پس انداز برای بهبود زندگی مشترکمون هزینه میشه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

بله شاغلم،پرستار،10

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
ممنونم گلم 😍 به خاطر بارداری و پسرم خیلی محدودتر شدم ولی خب ریموت کارارو می کنیم. دیگه بیشتر جنبه ...

الهی عزیزم‌خدا حفظش کنه😍 عزیزم میشه یکم بگی‌چجوری شروع کردی؟ آسون بود یا نه؟ منظورم اینه میخوام شیوه تفکرت رو بدونم که با چه افکاری به موفقیت رسیدی؟ کسی حمایتت کرده یا نه کلا 

2706