2733
2734
خدایی پدرم در اومد پسرم خیلی اذیت کرد زردی داشت روز سوم زایمان با درد خستگی باید بالا سرش بودم با او ...

😂😂😂

ولی من شوهرم همچنان بچه تعداد بالا دوست داره🤣😑

بدای منم زردی داشت دستگاه آوردیم خونه سر همین زردی شیرخشک خور شد البته از یه لحاظ خوب بود اونم اگه قرار بود شیر منو بخوره که دیگه بچه هرشب کولیکش اذیتش میکرد

من روده هام خیلی نفاخه😶

بترس از آن که در دنیا ندارد جز خدا یاری که نابودت کند آهش اگر قلبش به درد آری
😂😂😂 ولی من شوهرم همچنان بچه تعداد بالا دوست داره🤣😑 بدای منم زردی داشت دستگاه آوردیم خونه سر ه ...

پسر من زردیش زیاد بود گفتن باید بستری بشه دستگاه خانگی روش اثر نمی زاره ۳ شب بیمارستان بودم زردیش اومد پایین گفتن ۲ روز بعد باید دوباره آزمایش بدید ببینیم زردیش رفت بالا یا نه آزمایش دادیم دیدیم بله دوباره رفته بالا 😭گفتن این بار نیاز به بستری نیست با دستگاه توی خونه حله دستگاه آوردیم ۳ شب دیگه زردیش شد ۶ ولی پدرم در اومد 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من زردیش زیاد بود گفتن باید بستری بشه دستگاه خانگی روش اثر نمی زاره ۳ شب بیمارستان بودم زردیش او ...

آخی چقدر سخت گذشته بهت

بخدا منم الان یاد اون چشم بند مزخرف میفتم رو چشم پسزم میذاشتم بغضم میگیره

آخی چقدر سخت گذشته بهت بخدا منم الان یاد اون چشم بند مزخرف میفتم رو چشم پسزم میذاشتم بغضم میگیره

تازه چون دستگاه بیمارستان قوی هست چشم بند های تنگ می دادن بیچاره پسرم چشم بند شکلش روی صورتش و سرش می موند قرمز میشد😭

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2731
ان شاالله اول سلامت لاشه بعد اونی که روست داری

مرسی فداتشم همچنین برام فرقی نداره فقط و صالح باشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
تازه چون دستگاه بیمارستان قوی هست چشم بند های تنگ می دادن بیچاره پسرم چشم بند شکلش روی صورتش و سرش م ...

الهههههههی

برای منم میموند