2737
2734
من عجله نداشتم گفتم جنسیت مشخص نیست گفت احتمال اینه ولی ۱۶ هفته مشخص میشه

۱۶  هفته نرو بزار همون انومالی که درصد خطا کمتره یهویی راحت میشی من که یکی گفت دختر اون یکی گفت پسر گیج مونده بودم با شک تا آخر طی کردم میگفتم بیمارستان یه دختر نده بغلم با لباس های پسرانه 😂😂😂البته بعد اون دو سه بار رفته بودم سنو همشون گفتن پسر فقط ان تی گفته بود دختر با درصد ۹۹😀

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه داستانی داشت؟ من ۱۷ مهر زایمان کردم ولی یادم رفته بود دخترم چند روزشه.پس میشه ۵۶ روز؟!

من قراربود طبیعی زایمان کنم ولی نه شکمم پایین اومد نه دهانه رحمم باز میشد خیلی ازلحاظ روانی روم فشار بود

میخواستم برم بیمارستان آرش اونجا معاینم کردن گفتن خانوم ۴۰ هفته و ۳ روزته آمادگیش رو نداری فعلا برو پیاده روی کن پس فردا بیا گفتم چقدر باید دهانه رحمم باز بشه تا بتونم زایمان کنم گفت بازم بشه بچت درشته گیر میکنه یا خودت اذیت میشی

خلاصه شب اومدم خونه با شوهرم انقدر اعصابمون خورد بود رفتم پارک پیاده روی شب شوهرم گفت پاشو بریم بیمارستانا رو یه چرخی بزنیم معاینت کنن

گفت ساک بچم رو هم بردارم گفتم نه بابا الان دوباره چرت و پرت میخوان بگن برو خونه ولی شوهرم ساک رو برداشت مامان و بابامم اومدن رفتم بیمارستان سیدالشهدا تهران گفت خانوم خیلی دیر اومدی بدو برو لباست رو دربیار سزارینی

فرداشم ۲۱ مهر سالگرد عقدمون بود اما میترسیدم پی پی کنه تو شکمم مسموم بشه دیگه خلاصه ۲۰ مهر دنیا اومد

بترس از آن که در دنیا ندارد جز خدا یاری که نابودت کند آهش اگر قلبش به درد آری
2742
من عجله نداشتم گفتم جنسیت مشخص نیست گفت احتمال اینه ولی ۱۶ هفته مشخص میشه

احتماله فقط خطا زیاد داره گاهی درست در میاد گاهی اشتباه من ۱۶ هفته برا پسرم گفت احتمال۹۹ درصد دختره پسرم یسالشه  اینبارم بهم احتمال پسر داد ان تی هنوز معلوم نیست  

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
۱۶  هفته نرو بزار همون انومالی که درصد خطا کمتره یهویی راحت میشی من که یکی گفت دختر اون یکی گفت ...

🤣🤣

2740
نمیدونم یه حس قشنگیه آخه آدم دوست داره بدونه زود دختردار شده یا پسردار

آره می دونم تازه به من آن تی گفت دختر ولی همه گفتن درصد خطا داره شک داشتم درسته یا نه ولی همسرم گفت چه فرقی داره هر چی هست نعمت خداست به موقع میگن هفته ۱۸ انومالی میگه این وسط الکی فقط برای جنسیت سنو نمی ریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
آره می دونم تازه به من آن تی گفت دختر ولی همه گفتن درصد خطا داره شک داشتم درسته یا نه ولی همسرم گفت ...

من تست آمنیوسنتز داده بودم اون تشخیصش خیلی دقیقه

من قراربود طبیعی زایمان کنم ولی نه شکمم پایین اومد نه دهانه رحمم باز میشد خیلی ازلحاظ روانی روم فشار ...

بدی طبیعی همین غیر قابل پیش بینی بودنشه.عوضش عوارضش کمتر از سزارینه.سزارین همین که ممکنه باعث چسبندگی بشه خیلی بده.خدا رو شکر که بچت صحیح و سالم الان تو بغلته. من که سزارین بودم ساعت ۶ و نیم رفتم تو زایشگاه لباس عوض کردم.۷ و نیم رفتم اتاق عمل.ساعت ۸ هم بچه رو بردن به مامانم و شوهرم نشون دادن.

🤣🤣🤣 منم یه همچین توانی رو درخودم نمیبینم پشت هم بیارم😂 پسرم هم رفلاکس داره هم کولیک این کولیک ...

خدایی پدرم در اومد پسرم خیلی اذیت کرد زردی داشت روز سوم زایمان با درد خستگی باید بالا سرش بودم با اون کرونا هم که حتی نمی تونستم یه لقمه غذا بدون ترس بخورم دستشویی نمی تونستم برم واقعا سخت بود بعدشم که کولیک بچه تا الان که پنج ماهشه اذیت داشت تازه چند روزه شکر خدا خواب پسرم اذیت هاش کمتر شده همسرم میگفت ۳ تا بچه الآن میگم چند تا بچه میخوای ۳ تا ؟میگه من غلط بکنم نهایت یکی هم بیاریم دختر اونم حالا چند سال دیگه 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدی طبیعی همین غیر قابل پیش بینی بودنشه.عوضش عوارضش کمتر از سزارینه.سزارین همین که ممکنه باعث چسبندگ ...

دیگه من تمام تلاشمو کردم نشد حتی تا ۴۰ هفته و خورده ای هم صبر کردم😑من مامانم درد زایمان نداشته ازشون پرسیدم گفت میتونه ارثی باشه

مبارکت باشه🙂

2706