2733
2734

لایک کنید

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دیشب ا ز اتاق اومدم بیرون و رفتم وضو گرفتمو نماز خوندم

بعدم اومدم تو اتاق ک بخابم...

ولی خابم نبرد ک نبرد...

اونم پاشد اومد تو اتاق و خوابید

گوشیشم گزاشت کنار خودش روی بالشش اون طرف من...

2740

چرا درباره ی خیانتش حرف نمیزنی ؟

الان عصبانی هستی چون موضوع اصلی برای تو خیانتشه ولی اون نمیدونه که موضوع اصلی چیه

پس رک‌و پوست کنده بدون‌جیغ داد بلکه منطقی حرف بزن بگو میدونم همه چیو پس اگر زندگیمونو دوس داری بریم پیش مشاور ... باید حرف زده بشه 

شما که تازه یه ماه شده از ماه عسل اومدین به همین زودی خیانت کرده😐😐😐😐😐😐😐😐😐مردا چشونه  ...

عزیزمییی ...

والا ماجرا مال همین یک ماهه اخیرههه...

ی روز اومد بهم گف ی همکاراش ک زن داره با ی زنی ک شوهر داره دوست شده...

زنه گفته بیا باهات درد و دل کنم و.......

من خیلی شک کردم

ولی باوجود شکی ک داشتم هیچی نگفتم و رفتیم ترکیه

الان دو سه  هفته ای   هست ک بر گشتیم و الان بهم ثابت شده

2706