2733
2734
عنوان

فقط خانمای متاهل بیان+۱۸

2112 بازدید | 55 پست

خیلی وقته روابطه (ج.ن‌س.ی)مون تکراریه 

نه زیاد بخودم میرسم نه تنوعی 

نه عطر و ادکلن خاصی ... بصورت خیلی خیلی معمولی 

اما حس میکنم دیگه هم برای همسرم هم خودم تکراری و انگار از روی عادت شده رابطه...

بنظرتون چی کارا کنم؟ چ تغییری بدم یا چه ایده هایی شما انجام میدید

یکم تنوع ایجاد بشه

مثلا همسرم خیلی دوست داره لاک داشته باشم اما لاک نمیرنم....

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فعلا بگیر بخواب بیدار شدی لاک بزن 

🤣🤣🤣

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

😐😐متاهل نیستم ولی تو باید بدونی باید حموم بری بوی خوب بدی سعی کن از یه شامپوی استفاده کنی که بوش بعدا رو سرت بمونه لاک میگی دوست داره بزن اگه سبزه هستی سفید اگه سفید هستی رنگای تیره تر

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2740
😐😐متاهل نیستم ولی تو باید بدونی باید حموم بری بوی خوب بدی سعی کن از یه شامپوی استفاده کنی که بوش ب ...

عزیزم حموم میرم 

این کارای معمولی رو انجام میدم 

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 

رابطه که عادتی نیست همیشه تر و تازس

فکر الکی نکن

همین که انجام میشه یعنی خیلی حال میده

خب لاک بزن

مگه خونس که دکور و کاغذ دیواری و چیدمانشو عوض کنی ؟

اگه فکر سالم باشه و طرف رو به چشم عروسک یا مانکن جن ..ی نبینی همه چی حله

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اگه میتونی اصلا به این روابط فکر نکن ... که تکراری یا هرچی و خیلی  در قید و بند تکراری بودنش نباش  و حالا در حد وظیفه پیش برو .... که ممکنه بگی مگه میشه .؟...

دوم اینکه اگه واقعا تکراری شده باشید برای هم ... محاله دیگه حست عوضت بشه با هزار تا لاک زدن و جراحی و هر چی ...

باید آدمهاتون عوض بشن متاسفانه ....‌ ببخش#که رک میگم ....بدترین آفت زندگی زناشویی تکراری شدن رابطه ست ...

باز خوبه تو می‌دونی شوهرت از لاک خوشش میاد

من چی بگم ک از هیچی خوشش نمیاد ک هیچ رابطه مونم مثل پیرمرد پیرزناس زیر پتوو و تماممم.

البته قبل بچها پر شوق تر و بهتر بودیم الان ن

ماشاالله انقد بچها خسته کننده آن ک لطف کنن شبو بخابن ممنونشون میشیم

2706