2733
2734
دقیقا درست میگی گلم... منتظر میشم بیاد خونه و استراحتشو ک کرد بهش میگمممم

بگو ولی با ارامش نه با دعوا و نه با فحش نه با درگیری 

بگو فقط میخوام تکلیف خودمو تو این زندگی مشخص کنم

و بدونم من کجای زندگیتم 

چه ارزشی برات دارم 

بگو اگه واقعا فقط میخوای کمک کنی باید دیگه هیچ حرفی باهاش نزنی چون این قربون صدقه رفتن ها طبیعی نیست 

خلاصه هیچ‌کسی دلش برات نمیسوزه و از حقت دفاع نمیکنه فقط خودت میتونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو پیش زنه حقش و بزار کف دستش، بگو آویزون شوهر من نباش والا بد میارم به روزگارت بهش بگو انقد هالو نیستم نفهمم شوهرم داره میوفته به گرفتاری و اون قدر شعور دارم که تنهاش نزارم که دست و پا بزنه تو مخمصه ای که میخوای براش درست کنی... من پشت شوهرم هستم تو هم بهتره بری رد کارت اگه بهت دارم لطف میکنم که خودت بری فقط به خاطر بچه هات در غیر این صورت آبرو برات نمیذاشتم... بعدش بیا یه گوش مالی هم به شوهرت بده ولی بمون تو زندگیش

مثل اینکه قصد باردار شدن هم داری 

پس حتما این هم بگو

بگو من اگر بخوام مادر بشم باید ارامش داشته باشم باید بهت اعتماد داشته باشم 

اگر بخوای خیانت کنی و با زن دیگه باشی چرا اصلابچه دار شم 

2731
مثل اینکه قصد باردار شدن هم داری  پس حتما این هم بگو بگو من اگر بخوام مادر بشم باید ارامش داش ...

در خواست دوستی دادم...

میشه قبول کنییی...تنها کسی ک میتونه با حرفاش دلگرمم کنه تویی !!!

2740
تو اگ جای من بودی طلاق نمیگرفتی ؟! البته 

من اول تمام حرفامو میزدم 

بعد جواباشو میشنیدم 

و بعد به طلاق فکر میکردم 

زندگی ها متفاوت هست عزیزم باید ببینی شرایط بعد طلاقت چجوریه ؟ کار ؟ خونه ؟ خانواده 

ببین من اگه جات بودم فعلا اقدامی اصلا برای باردادی نمیکردم با این وضعیت اصلا اقدام نمیکردم

ولی اول تمام حرفامو میزدم تمام چیزایی که میدونم 

و بعد شرط میگذاشتم یا بریم مشاوره و خودتو اصلاح میکنی و اون زن رو حذف میکنی به اسم کمک نگهش نمیداری 

یا اول منو طلاق بده بعد برو هرکار دوسداری بکن 

نمیدونم ...شاید دوست داشتن بیجا

سعی کن دوست داشتن به منطقت غلبه نکنه... اون وقت از این احساس همه جوره بهره کشی میکنن.... یه وقتایی نشون بده دلت از سنگه یه وقتایی وحشی وحشی شو یه وقتایی لازم باشه تا اون سر دنیا هم برو این یه وقتایی باعث میشه شوهرت همیشه واهمه داشته باشه ولی زیاد به کار نبر فقط برای اینکه بفهمونی میتونی

من اول تمام حرفامو میزدم  بعد جواباشو میشنیدم  و بعد به طلاق فکر میکردم  زندگی ها ...

ن کار نه پول نه خانواده ی درست و حسابی نه  آینده...

تنها نقطه ضعفم همینه وگرنه همون موقه ک عقد بودیم رفته بودم...

سعی کن دوست داشتن به منطقت غلبه نکنه... اون وقت از این احساس همه جوره بهره کشی میکنن.... یه وقتایی ن ...

وقتی ضعیفم نمیتونم احساس خوبی داشته باشم

میدونه ک هیچی نیستم...

مطمئنم ک نمیخادم و من واسش فرقی ندارم

بارها و بار ها میگ همینه نمیخای برو خونه بابات

نمیخای برو طلاق بگیر

2706