2737
2739
عنوان

چقد دلم برای خواهرم میسوزه 😔خدایا

2003 بازدید | 93 پست

میدونم متن تاپیک بخونید خیلیا بگید که ازدواج ی مرحله ست و همه چیز ازدواج نیست 

ولی خواهرم نزدیک ۴۰ سالشه مجرد . چندسال صبرکردیم برای ازدواجشون .. ولی هربار ی مشکلی پیش اومد بهم گفتن من ازدواج کنم شاید خدا خودش بسازع با ازدواج من اونم سروسامان بگیره .. ولی خواهرم داغونت از قبل شده . افسرده س 

پارسال پدرم فوت شد موقع سالگردش خواهرم خیلی گریه میکرد من چندماه پیش عقد کردم اینبار همه سرمزار جمع بودن فقط خواهرم تک وتنها بود ... الهی بمیرم براش 

دوتا خواهر کوچکتر از خودش ازدواج کرده ‌..

شرایط غم انگیزی ه 😔 نمیدونم چکار کنیم 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

عزیزم بهش بگید هر شب سوره یس بخونه، 

چند تا راهکار دیگ هس اگه بخواید میگم، 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم بهش بگید هر شب سوره یس بخونه،  چند تا راهکار دیگ هس اگه بخواید میگم،

خیلی راه ها امتحان کردیم 😔

انشالله ی ازدواج خوب کنه، حتما ی حکمتی توشه

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2740
خیلی راه ها امتحان کردیم 😔

یه نماز هست توصیه امام علی ه

اون خیلی عالیه انجام دادن؟ 

ناامید نشید، 

یکی از فامیل های ما همین سن بود ازدواج کرد... البته نمیدونم کاری کرده بود یا ن

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
یه نماز هست توصیه امام علیه اون خیلی عالیه انجام دادن؟  ناامید نشید،  یکی از فامیل های ...

من میشه بجاش انجام بدم ؟  میشه بگید 😔

یه نماز هست توصیه امام علیه اون خیلی عالیه انجام دادن؟  ناامید نشید،  یکی از فامیل های ...

عزیزم میشه اون نماز رو لطف کنید ؟

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
من میشه بجاش انجام بدم ؟  میشه بگید 😔

نه عزیزم فکر نکنم بشه، 

الان میفرستم

عزیزم میشه اون نماز رو لطف کنید ؟

به روی چشم

الان میذارم

عزیزم سوره یس حدودا 10 دقیقه طول میکشه خوندش!

برا همین باید قرآن رو بگیرن دستشون، 

چون نماز حداقل نیم ساعت طول میکشه

ولی ان شالله تاثیر میذاره ناامید نشن😍

از حضرت علی (ع) روایت شده است:

که حضرت نمازی را برای کسانی که قصد ازدواج دارند و میخواهند همسر خوبی اختیار کنند بیان فرمودند :

دو رکعت نماز که در هر رکعت بعد از سوره حمد سوره مبارکه یاسین خوانده شود و بعد از نماز 100 مرتبه بگوید ((الحمدلله)) و سپس بگوید

اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی زَوْجَةً صَالِحَةً وَدُوداً وَلُوداً شَکُوراً قَنُوعاً غَیُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَکَرَتْ وَ إِنْ

أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ ذَکَرْتُ اللَّهَ تَعَالَى أَعَانَتْ وَ إِنْ نَسِیتُ ذَکَّرَتْ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا

حَفِظَتْ وَ إِنْ دَخَلْتُ عَلَیْهَا سُرَّتْ وَ إِنْ أَمَرْتُهَا أَطَاعَتْنِی وَ إِنْ أَقْسَمْتُ عَلَیْهَا أَبَرَّتْ

قَسَمِی وَ إِنْ غَضِبْتُ عَلَیْهَا أَرْضَتْنِی یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِکْرَامِ هَبْ لِی ذَلِکَ فَإِنَّمَا اَسئله

و لا اَجدُ اِلّا مامنَنتَ وَاَعطَیت

2706