2737
2734
عنوان

تعبیر خواب کراشم چیه

75 بازدید | 14 پست

میگه دیشب خواب دیدم همه با هم رفتیم گردش ولی تو خیلی پر رنگ بودی توی خوابم هر جا میرفتم کنارم بودی اون  اصلا نمیدونه که من دوستش دارم

خودش خیلی تعجب کرده بود

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم ولی فکر نکنم چون واقعا تعجب کرده بود

احتمالا یا متوجه شده از جایی و الان داره کرم میریزه یا هم اون روت کراشه میخواد یه اقدامی بکنه 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

اسی تو گوگل بزن تعبیردون خوابت رو تعریف کن هوش مصنوعی برات تعبیر میکنه 

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2738
مطمئنی ک نمیدونه ؟

وقتی تعریف میکرد گفت  مثل بادیگارد کنارم بودی همش😐

اگر می دونست اینطوری نمی گفت واقعا خواب دیده بعد میشناسمش خیلی مغروره 

احتمالا یا متوجه شده از جایی و الان داره کرم میریزه یا هم اون روت کراشه میخواد یه اقدامی بکنه 

ولی بدش نیومده بود چون بهم با خنده گفت خدا به خیر کنه

ممنون

خواهش میکنم

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2706