2733
2734

توش ۷ تا اپلیکاتور داشت شبی یکی ، سه تاشو استفاده کردم منتهی الان ک پریود شدم هم باید استفاده کنم یا بعد پریودی باید دوباره استفاده کنم ؟

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁

برای چی استفاده میکنین کلیندومایسین رو؟

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برای عفونت واژن دکتر تجویز کرده

آهان من محلولش رو برای خشک کردن جوش استفاده میکردم جالب بود

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731
بزار بعد پری الان نمیشه که پری

شما استفاده کردین ؟ شبی یک اپلیکاتور از پماد میزدم همش دفع نمیشه 

باید شستشو داد ؟ یادم رفته از دکتر بپرسم 

خوب میمونه داخل بقیه جذب میشه. معذرت موقع سرویس باید بشوری

به نسبت مقداری که استفاده میکنم مقدار کمیش با ترشحات خارج میشه ، مگه واژن رو اخه چجورری مگه میشورن ؟ مگه میشه ؟

من فکر میکردم ژلی چیزی برای شستشو وجود داره 

2740