2737
2734
عنوان

چقد دلم برای خواهرم میسوزه 😔خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 2003 بازدید | 93 پست
خوشبحالت خداکنه خداهم نگا من کنه

هیچوقت به کسی نگو خوش به حالت چون از مشکلاتش خبر نداری

من روزای آسونی نگذروندم روزایی که فقط ارزوی مردن میکردم و خیلی خودمو باخته بودم خیلی وحشتناک بود خداروشکر که گذشت الحمدلله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت به کسی نگو خوش به حالت چون از مشکلاتش خبر نداری من روزای آسونی نگذروندم روزایی که فقط ارزوی ...

خوبه بازم گذشت و روزای خوبتم رسید امیدوارم همیشههه زندگیت پرازشادی باشه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
باشه عزیزم بیشتر شب‌ها هم میخونم ولی... 

عزیزم شهید مجتبی علمدار عالی هستن

3 تا زیارت عاشورا امشب بهشون تقدیم کنین قبل و بعدشم 3 تا یا زهرا بگین 🥰

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731