2726
عنوان

چقد دلم برای خواهرم میسوزه 😔خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 93 پست
اره اتفاقا امروز گفتم من طلسم نیستم اصن طلسمی وجودندارع چی بگم دیگه بعدش هرچی خدا بخواد همون میشه

دقیقا درستش همینه

من یه روزی توی شرایط تو بودم درکت میکنم اما یکسال تماااام هرچی انرژی منفی و نا امیدی بود از خودم دور کردم نماز میخوندم قران میخوندم ذکر میگفتم خدا خیلی کمکم کرد من مانع بزرگی داشتم اما خدا بزرگه خدا خواست به حاجتام برسم

این چه حرفیه... مگه خلافی کردیم منم بعضی وقت‌ها سینه‌ام تنگ میشه ولی خواست خدا بالاتر از همه این حرف ...

نمیدونم چی بگم والا

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا درستش همینه من یه روزی توی شرایط تو بودم درکت میکنم اما یکسال تماااام هرچی انرژی منفی و نا ام ...

خوشبحالت خداکنه خداهم نگا من کنه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
نه عزیزم... قسمت نشده... 

شما هم انجام بدین، 

همزمان روزانه استغفار کنین😍نماز بخونین

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2728

عزیزم ازدواج و اینا همش تقدیره مامانم ی همکار داره معلمه بنده خدا ۳۹ سالشه ولی ۳۲.۳۳ میزنه ۵ تاخواهرن ۴ تا از این کوچیکترا ازدواجیدن این بنده خدا بااینکه از همه لحاظ خوبه اینجوری شده میگ تو بانک آقایی کارمند بود از من خوشش اومد بعد مدارکم و دید سنمو ک متوجه شد فهمیدم ی جوری شد و بعد چندتا از همکارای مرد خاستگاری کردن از خودش کوچیکتر بودن و نمیدوستن ایشالا همه خوشبخت شن و اگه ازدواجین ی کیس خوب گیرشون بیاد

ولا من کلا نمازخون هستم و تا جایی که بتونم نمازم اول وقته ولی ... هر چی خیره انشاالله

ناامید نشین.... سوره یس هر شب بخونین عالیه🌺

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

خواهرت سر کار نمیره؟

بره سر کار یکم تو اجتماع باشه و دعاهایی هم ک بچه ها گفتن بخونه انشاالله زود ی مومنو مهربونو خانواده دوست گیرش میاد 

از نظر ظاهری یکم مشکل داره ک خاستگار نمیاد یا چی؟

صبح بهتره سوره یس بخونیم یا شب

عزیز غرق نداره هر وقت دوست داشتین

یه ختم سوره یس هست، به روش شیخ نخودکی 

خیلی خوبه، اگه تونستین اونو انجام بدین 

تو گوگل بزنین

من اهل نماز نیستم قرانو خیلی خوندم الانم سوره بقره میزارم دیگع نمیدونم چه کنم هرجا هم میرم میگن تاطل ...

ایمشون کد یاد بگیر انجام بده

کانال magicVip 

یه دستور ۲۱ روزه داره که باید انجام بدی ...

هشتگ بادی_کد_بهار رو تو کانال بخون و همه ویس هاشو گوش کن

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport

منم خیلی سوره ها خوندم دعا خوندم ولی ازدواجم جور نمیشه سنم رفته بالا و پدرمادرمم خیلی ناراحتن.خودمم ناراحتم از تنهایی خاهر و برادر و خانواده این تنهایی رو پر نمیکنه میدونم خیلیا میاین میگید مجردی لذت ببر.اما واقعا مجردی سخته .شاغلم خداروشکر اما شغل و خانواده تنهاییم رو پر نمیکنه.بدتر از همه تعنه و سرکوفت اطرافیان بهمم میریزه اما بروی خودم نمیارم و همه جا خودمو شاد نشون میدم.نمیدونم چرا اینجوریه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
جواب گرفتی تا حالا ازش

من دوست داشتم ازدواج موفق داشته باشم، 

از وضع جامعه میترسیدم

شکر خدا اونی شد که میخواستم

الهی شکر

شما هم انجام بدین😍

2706