2737
2739
عنوان

مادرشوهرم پیکرتراشی کرده من کاراشو میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11860 بازدید | 263 پست

حالا مگه عمل باز قلب کرده؟به خودش رسیده دیگه..بهش بگو نمی تونم بیام حالم خوب نیست سرماخوردم..

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی کارتون خواب ننه نکبتته..میگفتی مگه وقت دارم به خودم برسممم...از حسودیش میگه بخور چاق شیااا نذ ...

من الان عصبیم اما نهایت عصبی شدنم اینکه میرم ی گوشه برا خودم گریه میکنم چی بگم والا من ک لاغرم انقدم فعالیت دارم چاق نمیشم کمبود خواب میام شام بخورم مادرشوهرم ناله میکنه برادر شوهرم میگ کلاس انلاین دارم بیا کمکم کن نابود شدم 

2728

والله چه عروس خوبی هستی شما🙄🙄🙄!!!!!!

مامان من عمل قلب انجام داده بود عروس عوض کمک داداشمو فرستاد خونه مامانم بچه هاشو ور داشت رفت شهرستان خونه مادرش ۲۰ روز موند مبادا بیاد دست به چیزی بزنه.دائمم زنگ میزد پول بزن به کارتم.این یکی هم میومد حاصر و آماده میخورد و میرفت تازه بچه هاشم باید نگه میداشتیم 🙄منم که دختر بودم ۱۲ روزبادوتا بچه کوچیک رفتم موندم کمک مامانم البته خدمتکار داشت ولی مراقبت از مامانم باخودم بودولی خب پدر من در اومد تواون دوهفته از بس حرص خوردم از ریخت و پاش و بی نظمی بچه هاش .از ی طرف مریض داری،از ی طرف عیادت فامیل و رفت وآمد از ی طرف بچه داری از ی طرف بچه های اوناو بیشعوریشون.

خداخیرت بده اشکال نداره این روزهاهم میگذره ولی روسیاهیش میمونه واسه زغال

چی بگم مثلا خونه مادرشوهرم فسنجون درسن میکنم و سوپ برای مادرشوهرم شوهرم میگ دوس ندارم باید بیام خونه ...

بگو به درک که دوست نداری همین که هست انقدر بدم میاد ازرهمچین آدمهایی ببخشید اینجوری گفتم حرصم گرفت 

خب دوست نداری نون و پنیر بخور والا

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
چی بگم نمیگیره دیگه میگم ی روز خواب موندم مادرشوهر مادرشوهرم زنگ زد رید بهم برو وظیفته عروسشونی دختر ...

عزیزممممم💔💔💔💙

خدا قوت

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2740
والله چه عروس خوبی هستی شما🙄🙄🙄!!!!!! مامان من عمل قلب انجام داده بود عروس عوض کمک داداشمو فرستاد ...

الهی بگردم توم مشخص مهربونی و با معرفت چی بگم خدا کنه ادم عاقبت بخیر بشه

والله چه عروس خوبی هستی شما🙄🙄🙄!!!!!! مامان من عمل قلب انجام داده بود عروس عوض کمک داداشمو فرستاد ...

ببخشید ولی عروس وظیفه نداره بیاد کار مادرشوهر انجام بده اون وظیفه دختر و پسر هست نه داماد و عروس؛ مگه وقتی عروس کاری داره فامیل شوهر پیداشون میشه 

ولی باید بچه هاشون رو اونجا ول نمیکردن

شما خیلی راحت نباید قبول میکردی بچه ها رو باید  میگفتی مامانم مریض عروس بیشعور 

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
من الان عصبیم اما نهایت عصبی شدنم اینکه میرم ی گوشه برا خودم گریه میکنم چی بگم والا من ک لاغرم انقدم ...

این دیگه خیلی ناز داره..خب پاشو برو خونت..ول کن دیگه اینا از قصد دارن اذیت می کنن.

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2706