2737
2734

ازدواج اولم سنم کم بود ۱۸ سالم زود جدا شدم سنتی بود ازدواج دوم ۱ سال دوست بودم پسره خوبی بود واقعا همه چیش اوکی بود وقتی مثلا من دوست شد من تمام صورتم تزریق بود از ژل بوتاکس موهام بلوند بود این داستانا منو اونجوری دید باهام دوست شد بعدش که عقد کردیم من رفتم برای ترمیم ژل صورتم قیامت به پا کرد که تو حق نداری بری بزنی داد بیداد این داستانا درحالی که خودش لیپوماتیک شکم کرده بوتاکس زده ،نمیدونم باید چیکار. کنم من از سن کم ژل تزریق کردم اللن که موقع ترمیم ژلم نمیذاره برم بهشم ممیتومم نگم چون میفهمه حیلی تیزه،خودش هر روز هرشب مشروب میخوزه وقتی مشروب میخوره فقط میخوابه ساعت ۶ عصرم باشه میخوابه بهش میگم‌عوضی‌ مشروب تو زندکی‌مارو خراب میکنه نه ژل من قبول نمیکنه اصلا منطق نداره از قیافه افتادم نمیدونم چیکار کنم من ۲۵ سالم اون ۳۸ سالش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توبه کنید هردوتون ان شاالله عاقبت بخیر شید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740

کاش دغدغه هممون ژل صورتمون بود 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

عزیزم تزریق ژل واقعا ارزش نداره که به خاطرش بخوای برای بار دوم طلاق بگیری!

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
2706