2752
2734
عنوان

من ازدواج دومم میخوام طلاق بگیرم دوباره خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2447 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت بشم عریزدلم مرسی که وقت گذاشتی تایپ کردی اره واقعا برای سلامتی خودش که واقعا ضرر داره ،و اینک ...

حالا پولاتو نفله نکن

ماهی ی سکه بخر بقیه اش بسه ته😬

حالا برم‌زو منبر اقتصادم یادت بدم🙄🤨

دوتا شوهر کردی ۲۵سالت همش ...عزیزم بزار نوبت به ما هم برسه ماشالاااا خوش اشتهایی نکنه از این طلاق بگیری میخوای دوباره ازدواج کنی بگی دیگه ...

وای انصاف نیست یکی شوهر نکنه یکی دیگه سه تا شوهر کنه🤣

هرچی نمیدونم که  بخدا الان تاپیک های منو بخونی بدتر اتفاق برام افتاد خب ولی میگم باز برمیگزدم ...

عزیزم از خدا میخوام برات که هرچی مشکل داری حل بشه واقعا ازت ممنونم که اینو بهم گفتی واقعا مرسی،دقیقا من خرف مردم واقعا اذیتم میکنه اینو تا کسی خدایی نکرده جدا نشه تجربه نکنه نمیفهمه که چقدر سخته الهی فدات بشم نمیدونم کی هستی ندیدمت ولی حرفات واقعا بهم کمک کردی دمت گرم

میدونستین اعتیاد به الکل بدتراز مواده چون مغز زیادی گرم میشه ومایع مغز .اعصاب.کبدورشته های عصبی ازبی ...

واقعا برام مهم نیست جون سنش کم نیست ۳۸ سالش بچه که نیست ،وقتی خودش به فکر سلامتی خودش نیست گفتن منم باعث میشه لج کنه چیکار کنم 

عزیزم از خدا میخوام برات که هرچی مشکل داری حل بشه واقعا ازت ممنونم که اینو بهم گفتی واقعا مرسی،دقیقا ...

عزیزم میدونم شرایطت الان سخته ..ازدواج دومته و نه راه پس داری نه راه پیش ..اصلا عجله نکن واسه طلاق ..

یه کلاس همسرداری تو ایتا هست اگه بری عضو بشی خییییلی بهت کمک میکنه ..اگه خدا بخواد میتونی کمک بدی شوهرت مشروبم بزاره کنار 

آها استارتر بعد جداییت خواستگار مناسب داشتی؟ همسرت هم ازدواج دومش هست؟

نه والا خواستکار دیکه ای که نداشتم ازدپاج دومش شوهرم بله خودمم دوست داشتم دوباره ازدپاج کنم ولی راستش اصلا خواستکار نداشتم کلا هرکی میفهمید طلاق گرفتم بیشتر فرار نیکردن از من 

عزیزم از خدا میخوام برات که هرچی مشکل داری حل بشه واقعا ازت ممنونم که اینو بهم گفتی واقعا مرسی،دقیقا ...

قربونت بشم دعا کن منم ب شوهرم برگردم دوس ندارم طلاق بگیرم 

من فقط عروس ۴ ماه بودم شوهرم با کتک من خانوادم بیرون کرد اینجوری نبود جنی شد یهو 🙃با این حال از طلاق میترسم 

میدونم دقیق بعدش چیه چ خبره 

قربونت بشم ایشالله شوهرت سر به راه بشه 

باهات راه بیاد توام باهاش راه بیا 

اگ راضی میشه با مشاور صحبت کن اگ ن ولش کن 

تو با محبت برخورد کن ب قول خودمو خرش کن با خودش برو ژل بزن

ببین اگ نزدی فعلا مهم نیست میدونم اونجوری دوس داری ولی فعلا ول کن بلاخره خودش راضی میشه زیاد حساس نشو بهش محبت کن برات صلوات میفرستم راه بیاد با دلت توام برای من دعا کن ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️