2733
2734
عنوان

مادرشوهرم پیکرتراشی کرده من کاراشو میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11857 بازدید | 263 پست

مادر شوهرم عمل داشت يه شب رفتم باهاش تو بيمارستان موندم انگشترشو دراورد داد بهم ب عنوان تشكر ميدوني چرا ؟ چون ده ساله عروسشونم مثل مهمون ميرم دو ساعت ميشينم خودش ازم پذيرايي ميكنم بعدم ميام هيچوقت كار نكردم تو خونش

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
شما خیلی راحت نباید قبول میکردی بچه ها رو باید  میگفتی مامانم مریض عروس بیشعور

روم نمیشد چیزی بگم خودشون باید شعور داشته باشن که ندارن.الانشم همینه بچه هاشون دائم سر مامان بیچاره من.خودشون دنبال راحتی و استراحت مامانمم میگه عیب نداره.ولی من دیگه زیاد اونجا نمیرم.هر چند ماه یبار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بیا خبر بده ببینم تموم. کردی این کاراتو یا هنوز هر روز صب تا شب میری 

نه عزیزم از اون روز نرفتم زنگ زد گفت چرا نیومدی نکنه مریض شدی منم گفتم پریود شدم نا ندارم از جام پاشم فرداش پی ام دادم از واتساپ که بهتری خوبی سین کرد جواب نداد زنگ زدم گفت ما قدیم پریود میشدیم ب خانواده مجبور بودیم سرویس بدیم این دوره زمونه همه لوس شدن منم هیچی نگفتم گفتم ایشالا بهتر بشید دیشبم براش غذا فرستادم برادر شوهرامم دعوت کردم شوهرم جوجه کباب بهشون داد من خرم ک بیش از حد خوبم

2731

گلم ببخشیدا عروس یه روز دوروز اونم از سر لطف به مادر شوهر میرسه نه اینکه دیگه بشه کلفت مادر شوهر..

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
نه عزیزم از اون روز نرفتم زنگ زد گفت چرا نیومدی نکنه مریض شدی منم گفتم پریود شدم نا ندارم از جام پاش ...

کاش جوابشو پشت تلفن میدادی... دیگ بسع حتی غذاهم نفرست همه چی کات یکم استراحت کن

کاش یکی بود دوسم داشت... 
2738