2733
2739
عنوان

نمیخوام همش من بگم ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 109 پست
متاسفانه اعتماد به نفسم واقعا کمه... باید روش کار کنم  یه جورایی رفتار بقیه هم باعث شده خیلی ب ...

رو خودت کار کن 

بیست و پنج سالگی اوج زیبایی و سر زندگیه

اصلا  طبیعی نیست این طوری به خودت نگاه می کنی بر فرض ازدواج هم کردی این خودم کم بینی و اعتماد به نفس پایین کار دستت می ده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بحث ازدواج پیش اومد..خودتو مشتاق نشون نده بگو باید ببینم شرایطتمون بهم میخوره یا نه یا خانوادم ا ...

مرسی عزیزم 🌸 درسته باید سعی کنم دیگه زیاد بهش توجه نکنم و این کارارو انجام بدم

2740
اسی با همین حرفت متاسفانه ازدواج موفقی نخواهی داشت چون دقیقا حرفات مثل حرفای عممه .اونم مدام میگفت ف ...

وای بخدا منم میترسم آخرش با یکی ازدواج کنم اصلا به درد نخوره و بقول شما توی نون شبمون بمونیم از ترس مجرد موندن😑😑 میخوام روی خودم کار کنم برم مشاوره که این ازدواج و ترس از تنها بودن از ذهنم بپره تا خودش برام پیش بیاد

هر چی هم به خودت بگی دیدی شوهر نکردم دیدی کسی نمیاد منو بگیره بدتر انرژی منفی جذب خودت میکنی و میشه ...

آره واقعا فکر کردن بیش از حد و انرژی منفی واقعا اذیت می‌کنه آدمو . باید فکرای خوب کنم 🌸

عزیزم تو تنها نیستی . الان کلا سن ازدواج بالا رفته و پسرا هم میترسن از ازدواج .نگران سنت هم نباش چون ...

مرسی عزیزم . درسته واقعا قبول دارم🌸

باید روی خودم بیشتر کار کنم

واقعا فکر کردید به همین راحتیه دوست پسرو به شوهر تبدیل کرد اوناییم که مبینی مثل شما نبودن خودشون بگن ...

آره واقعا اونایی هم که ازدواج کردن با دوست پسرشون خیلی سختی کشیدن داخل اینستا داستانای عشقشونو میذارن به سختی بهم رسیدن مگه حالا عده کمی بودن سریع پسره اومده

2706