2733
2734
عنوان

نمیخوام همش من بگم ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 109 پست
اولا نباید تو درخواست کنی.دوما میگ ده سال ینی نمیخواتت.سوما باید مغرور باشی زیادپیگیرش نباشی همشه من ...

مرسی ولی وای من همه این کارا رو کردم😑😑 همیشه هم درددل کردم هم فهمیدم اعتماد به نفس کمی دارم . الان بنطرتون میشه درستش کرد وسط رابطه؟ اگه سعی کنم مغرور باشمو اعتماد به نفسم بالا باشه درست میشه با این شخصی که باهاش در ارتباطم یا قید این ادمو باید بزنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیست وپنج سال که سنی نیست یه دختر عموم داشتم چهل سالگی ازدواج کرد وقتی قیافشا میبینی مثل بیست وپنج س ...

‌به‌خاطر‌نیاز‌‌‌حولیم‌برای‌ازدواج‌😂‌سیگنلی‌دیوونه‌آوره‌‌

تنهای‌تنها‌و‌هم‌زبون‌نداری

ایا یکی از روش هایی که یک دختر بتونه شوهر کنه اینه که بره با پسرا دوس بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم راه خوبی باشه

نمونشم زیاد دیدین

به نظرم اگر پسری دختری رو خواست خب بهش پیشنهاد میده

""""""پیشنهاد ازدواج"""""

نه این چرت پرتایی که اشنا بشیم و....

خونواده هام هم در جریان قرار میگیرن

چیه میگین شلوغش کردم؟ نخیر آدم برا چیزی که براش مهمه خودشو تو زحمت میندازه

عاره

2728
لذت ببر از مجردیت غصه نخور منم تو سن تو بودن با 2 نفر دوست شدم که من میخواستم ازدواج کنم اما اونا به ...

درسته دقیقا بدیش اینه رابطه می‌خوان که من البته تا اسمش میاد تموم میکنم . باز حداقل دوستی ساده بود چندسال هم طول می‌کشید تا شرایط جور شه قابل تحمل تر بود . 

مرسی بخاطر حرفات یکم قوت قلب گرفتم . انشالله همیشه خوشبخت باشی 🌸

2738
😞 ان شا الله کیس مناسبتو پیدا کنی چند سالته ؟ من خیلی سال ازدواج کردم و شوهرمم عالیه خدایشش ولی هم ...

خب احتمالا شوهرتم به کسایی که قبلا رفته بود خواستگاری فکر میکنه و افسوس میخوره

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
عزیزم کتاب زنان زیرک رو دانلود کن بخون..  اشتباهت همینه که هی میگی بیان خواستگاری و اونام فرار ...

مرسی عزیزم تازه شروع کردم به خوندنش. ولی من خیلی اشتباهات داشتم ینی اگه الان بعد چند وقت رفع بشه امیدی هست به اینکه این شخص که باهاش در ارتباطم الان نظرش عوض شه؟

اخه بلد نیستم مشکل اینه😑 چطوری باید اینطوری رفتار کنم؟

اگه بحث ازدواج پیش اومد..خودتو مشتاق نشون نده بگو باید ببینم شرایطتمون بهم میخوره یا نه یا خانوادم اصن تورو قبول میکنن...در مورد زنگو پیامم خیلی پیگیرش نباش سنگین رفتار کن هیچ وقت همه خودتو واس کسی نزار هنیشه یچی واسه رو کردن داشته باش

اسی چقد آویزونی چرا اینقد هولی برای ازدواج خب بیچاره هارو میترسونی میگن این چه عیب و ایرادی داره که ...

دقیقا همینه واقعا ... متاسفانه اصلا اعتماد به نفس ندارم ...

انقد خانواده و آشناها بهم میگن یا اونایی که ازدواج کردن مثلا حالت پز دادن بهم میدن که به ازدواج خیلی حساس شدم دوسدارم منم زودتر برم در حالیکه شاید اصلا به صلاحم نباشه الان

مرسی عزیزم تازه شروع کردم به خوندنش. ولی من خیلی اشتباهات داشتم ینی اگه الان بعد چند وقت رفع بشه امی ...

خب شما راه و روشتو عوض کن طبق کتاب برو همین شخص یا عوض میشه و خواستارت میشه یا اینکه حداقل برا نفر بعدی درست رفتار میکنی😍😍 تاپیک دختر گرانبها هم در این مورده

آخه تمام اطرافیانم ازدواج کردن دوست و فامیل فقط من موندم . حس بدیه وقتی وارد جمع میشی اونا با بچه ها ...

اسی با همین حرفت متاسفانه ازدواج موفقی نخواهی داشت چون دقیقا حرفات مثل حرفای عممه .اونم مدام میگفت فلانی ازدواج کرد من موندم انقد سر همین کاراش هممونو خون به جیگر کرد که نگو هرکی ازدواج میکرد این از ناراحتی تا سکته میرفت الانم ازدواج کرده چشم بازارو کور کرده از ترس اینکه شوهر گیرش نیاد با یه زپرتی ازدواج کرده که تو نون شبشون موندن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706