2737
2739
عنوان

نمیخوام همش من بگم ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 109 پست

عزیزم مگ دوستی باید ب ازدواج ختم بشه؟ شما نباید ب اونا میگفتید بیا خاستگاریم چون اونا قصدشون ازدواج نبوده ک عزت نفس داشته باشید اگ خاستگاراومد ازدواج کن نیومد اصلن مهم نیس مجردی خیلیم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😞 ان شا الله کیس مناسبتو پیدا کنی چند سالته ؟ من خیلی سال ازدواج کردم و شوهرمم عالیه خدایشش ولی هم ...

حرفت بنظرم توهین ب شوهرته اگ من جاش این حرفومیشنیدم خیلیییی ناراحت میشدم خیلی

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
😞 ان شا الله کیس مناسبتو پیدا کنی چند سالته ؟ من خیلی سال ازدواج کردم و شوهرمم عالیه خدایشش ولی هم ...

مرسی عزیزم انشالله.  نه اینطوری فکر نکن شاید اونا با وجود وضعیت مالی خوب اخلاق بدی داشتن . انشالله کنار همسرت همیشه خوشبخت باشی🌸

2742

عزیزم این راه هم امتحان کن..

متوسل شو به امام حسین علیه السلام..

چله زیارت عاشورا بگیر به روش آیت الله حق شناس...

خیلی مجربه..

خیلی حاجت میده..

من یه تایپک زدم در موردش سربزن حتما

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

بیست وپنج سال که سنی نیست یه دختر عموم داشتم چهل سالگی ازدواج کرد وقتی قیافشا میبینی مثل بیست وپنج سالهاس چه حولی برای ازدواج تو ازدواج خبری نیست سعی که بهترین مرد زندگی را انتخاب کنی 

2740
اخه بلد نیستم مشکل اینه😑 چطوری باید اینطوری رفتار کنم؟

بنظرمن سعی کن اصلا پاندی ادماییم ک قصدشون دوستی دوروزه هس تواشوماست مشخصن عزیزم ..ولی اوووولین کتر مهم ترین کاراینکه بای ادم سرب تن ب‌ارز وارد رابطه بشی کسی ک ارزش داشته باشه حالااز هرنظر

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

برو‌قدر‌شوهرت‌رابدون‌،این‌شیطان‌هست‌که‌قولت‌میزنه‌

برو‌خداروشکر‌کن‌شوهرت‌بااخلاقه‌،‌شما‌که‌بااون‌مردها‌زندگی‌نکردی‌‌‌‌‌‌‌پس‌ظاهری‌‌فکر‌نکن‌

اول رو خودت کار کن بعد برو سراغ رابطه .

همین ک میگی ۲۵ سالته و خوب نیستی دیگ ینی اصلا ادم مناسب رابطع نیستی .

اول باید خودتو دوست داشته باشی 

با این کات کن .

بعدش شرو کت کتاب و پادکست گوش بده 

رو خودت کار کن 

بعد دوباره ی رابطه رو شرو کن

🪐👒💄🌸🍭🦋🌈
2706