2737
2734
عنوان

نمیخوام همش من بگم ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 109 پست
دقیقا همینه واقعا ... متاسفانه اصلا اعتماد به نفس ندارم ... انقد خانواده و آشناها بهم میگن یا اونای ...

اخه ازدواج پز دادن داره . توام اگه عاقل باشی و عجله نکنی بهترین ادم نصیبت میشه وگرنه که هیچ

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 مرسی که خندونیم وسط این ناراحتیا 🌸 آره واقعا الکی بهونه میارن کاش اصلا از اول بگن نمیام نه درو ...

قربونت🤩

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
اره اشتباهم اینه از چند مدت بعدش میگم اونام خودشونو میگیرن میگن نه صد سال دیگه میام

آره همون اول بگی هم تکلیف خودت مشخص میشه هم اونا

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2731
یعنی تو 25 سالگی بی حوصله شدی و عیب و ایراد رو خودت می گذاری؟ حس می کنی بدنت زیبا نیست؟  یه کم ...

متاسفانه اعتماد به نفسم واقعا کمه... باید روش کار کنم 

یه جورایی رفتار بقیه هم باعث شده خیلی بیشتر به این موضوع فکر کنم مثلا هر کی میبینم میگه وای چرا پیر شدی چرا اینطوری شدی قبلا خیلی خوشگل بودی چرا شکم اوردی چرا الان اینطوری انقد گفتن حس میکنم واقعا اونا راس میگنو الان خوب نیستم مثل قبل

هر چی هم به خودت بگی دیدی شوهر نکردم دیدی کسی نمیاد منو بگیره بدتر انرژی منفی جذب خودت میکنی و میشه همونی که همش با خودت تکرار میکنی 

همیشه مثبت فکر کن به خودت برس دست نیافتنی باش 

2740

عزیزم تو تنها نیستی . الان کلا سن ازدواج بالا رفته و پسرا هم میترسن از ازدواج .نگران سنت هم نباش چون پسرا هم سنشون داره بالا میره و خب همیشه کسی هست ک ب سن ما بخوره . بجاش سعی کن شغل پیدا کنی و برا خودت چیزای گرون و خوب بخری ک بفهمن ادم عادی نیستی .در ضمن ب هیچ عنوان ب پسر نگو بیا خواستگاریم .وقتی تو اپشن های زیادی داشته باشی خودشون میان .در ضمن با کوچیک کردن خودت اونارو زده میکنی . بعد ۳_۴ ماه دوستی بگو نکلیف رابطه ما چیه من نمیتونمبی هدف با کسی ادامه بدم بیشتر از این

متاسفانه اعتماد به نفسم واقعا کمه... باید روش کار کنم  یه جورایی رفتار بقیه هم باعث شده خیلی ب ...

ب حرفای دیگران اهمیت نده 

زندگی خیلی کوتاهه ک تو بخوای تحت تاثیر حرفای دیگران باشی 

اول خودتا دوست داشته باش  

سنی نداری 

منم ۳۰سالمه مجردم 

خاستگارم دارم ولی انتخاب عاقلانه میکنم ن بخاطر حرف مردم

تازه مگه تپل ها یا لاغر ها دل ندارن

ظاهر خوشبختی نمیاره

اخلاق و اصالت مهمه انسانیت 

اگر نبودم... مرا در چیزهایی پیدا کنید که دوستشان داشتم   
درسته خیلی عجولم ... 

واقعا فکر کردید به همین راحتیه دوست پسرو به شوهر تبدیل کرد اوناییم که مبینی مثل شما نبودن خودشون بگن بیان خواستگاری بلدن چجوری یکیو جذب خودشون کنن طرف عاشقش بشه خودش واسه ازدواج قدم بر داره 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
مرسی عزیزم تازه شروع کردم به خوندنش. ولی من خیلی اشتباهات داشتم ینی اگه الان بعد چند وقت رفع بشه امی ...

بله .اتفاقا وقتی یهو تغییر کنی براش سوال میشه چرا اینجوری شده و حتما دیگه براش مهم نیستمو دیگه منو نمیخاد

مرسی ولی وای من همه این کارا رو کردم😑😑 همیشه هم درددل کردم هم فهمیدم اعتماد به نفس کمی دارم . الان ...

ن نزن.سعی کن کم‌کم خودتو عوض کنی ازهمین الان شروع کن بذا اول اون پیام بده زنگ بزنه.از حرفاش و رفتارش معلوم میشه ک‌میخوادت اگ دیدی نمیخواتت برو

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

وای چقدر شبیه خودمی 😑 البته من ۲۷ سال دارم الان و حس بدی از مجرد بودنم دارم .. تک فرزندم هستم و تنها امید پدر مادرم که اونا هم خیلی دغدغه ازدواج منو دارن .. و چون تک فرزندم هر کسی حتی همکلاسیام یا دوستام رو افراطی دوست داشتم و حتی نسبت به جنس مخالفم و خواستگارام خیلیییی ضعف نشون میدادم و همه رو فعلا از دست دادم ینی از دوست داشتن زیاد ازم جدا شدن و رفتن ولی یه کتاب صوتی خرید و گوش دادم که به شدت منو تغییر داد.اسم کتاب(زن ها، مرد ها را از دست می دهند ،چرا ؟) حتما این کتابو بخرید 

2706