2737
2734
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 133 پست
قطعا اگه عقلانی نگا کنی به قضیه اولی بهتره بخصوص بعد خوندن شرایط خونوادگیت اتفاقا نظرم اینه هرچقد دو ...

آره واقعا همین طورم هست

اما منم نمی خوام تو همین لول بمونم

منم برا خودم هدف دارم

کنار اونم بهتر می تونم ب اهدافم برسم الان خانوادم اصلا حامیم نیستن و اوضاع مالیشون خوب نیست

ببین پسرای تهران خیلی تیز و بزن نسب ب پسرای مشهد طبیعیه هاااا ولی تو هم باید قد دخترای تهران تیز و ب ...

ن عزیزم اتفاقا پسری ک بدون خونه و ماشین فقط با ۵ تومن حقوق میخواد ی دخترو صاحب شه بیشتر تیزو بزه‌

بعدشم این پسرای تهران اسمشون بد در رفته خیلی زن دوست هستن نسبت ب شهرستان احترام زیادی قائلن برای زنشون. مخصوصا ک گفته زود ازدواج کنیم ملومه نیتش خیره نباید اینو از دست بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تو این گرونیا هیچچچوقت دیگ نمتونه خونه بخره اینو مطمین باش ب سختیییی بتونه ولی گفته باشم غربت غ ...

خیلی خانوادشو نمیشناسم ولی دختر وابسته ای هم نیستم می تونم با دوری کنار بیام اما مامانم سختشه ک اونم اگه رو اولیه صد بشم راضیش می کنم

2731
با دومیه شش ماه بوده داشتی اشنا میشدی؟

آره ب خواست خودم بیشتر طولش دادیم

اما خانواده ها گفتن تا ماه آینده عقد کنیم ک الان چون این تهرانیه هم پیداش شده می خوام بگم فعلا دست نگه داریم😬

۵ تومن حقوق میدونی ینی چی؟

۲ تومن اجاره خونه

۳ تومن خرج زندگی تو یک ماه. ۱۵ روز  بری سوپرمارکت تمومه پول.

بعد لباس چی؟ خرج عروسی چی؟

هیچییییی

مفت و مجانی میخواد زن بگیره  ب این اشخاص میگن مفت بر.

2738
اولی از نظرم خیلی موفق اومد تو این سن تو تهران  خونه و ماشین و زندگی درست کردن کار هرکسی ن ...

حسابدار یه شرکتیه 

پسر پرتلاشیه واقعا

تو اون شرکت بهش ۴تا پست دادن

از این نظرا ک مورد خوبیه فقط باید اخلاق و روحیاتشو بیشتر بشناسم

چقدر خواهان براش پیدا شد😜😅😅😅😅

اره خب من یبار همین اشتباهو کردم پسره مدیر عامل شرکت بود ازم خاستگاری کرد ولی من همش گفتم مگه همه چی پوله و خودمو الکی قانع کردم   

با یکی ازدواج کردم ک ماشین  مدل بالا داشت خونه اجاره ای و ماهی۶ تومن. بعد بخاطر مشکلات مالی طلاق گرفتیم و الان ک چن سال گذشته اون ک مدیر عامل شرکت بود زنشو فرستاده کانادا بچشو بدنیا بیاره و باهم خیلییییی خوشبختن. 

باز شوهر سابقم ماشین داشت ولی ماهی۶ تومن اونموقع بازم کم بود الان ک دیگه ماهی۵ هیچی حساب میشه رسما باید گرسنگی بکشین.

بعدشم اینکه دختر باید ارزش خودشو بالا بدونه اگه با آدمای فقیر راضی شی ازدواج کنی خوده طرف میگه این حتما ی عیبی داشته ک زنم شده . باورت میشه؟ اینطوری فک میکنن پسرا.

ببین پسرای تهران خیلی تیز و بزن نسب ب پسرای مشهد طبیعیه هاااا ولی تو هم باید قد دخترای تهران تیز و ب ...

دقیقا پسره خوب سر و زبون داره

از این نظر ک اینطوری بیشتر می پسندم

خودمم کم نمیارم ازش🤣

2706