2733
2739
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شرایطمم گفتم دارم برا کنکور می خونم اوضاع مالیمون خیلی متوسطه و کلا از اولیه پایین تریم

ببین پسرای تهران خیلی تیز و بزن نسب ب پسرای مشهد طبیعیه هاااا ولی تو هم باید قد دخترای تهران تیز و بز باشی 

بنظرم دومی مناسب تره 

اونم میتونه درسشو ادامه بده تا سمتش تو بیمادستان عوض بشه و هردو تحصیل کرده باشین 

از ازدواج تو این سن ممکنه پشیمون شی. هر کیو انتخاب کردی دو سال دوست باشین 

شرایطشو ندارم عزیزم

خانوادم اونقدرا روشن فکر نیستن

بعدشم نه اولی نه دومی موافق دوستی نیستن

فقط یه دوران آشنایی کوتاه می تونیم داشته باشیم

2738

اولی کجای تهرانه  پسرای تهرانی خیلی رو دارن اینام باید در نظر بگیری

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
واییییی بیچاره دوستت😥😥😥

اره عزیزم  ..... ببین بخاطر خونوادت هیچوقت عتناد ب نفست نیاد پایین جلوی پسره.حالا تو ک چیز بدی  نیس ۲تا زن داره و عتیاد  داره یکی از دوستای دیگم مامانش رفت با یکی دیگه ازدواج کزد باباشم با یکی دیگه و دخترشونو ول کردن. ولی همونم بهترین ازدواج کرد با ی پسره پولدار . و خوشبخته خداروشکر.

اصلن اعتماد ب نفسش جلوی پسرا نیومد پایین ک بگه من خونوادم اینجوری باید با ی آدم بدبخت ازدواج کنم

2706