2726
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 133 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکدوم ...چون دختر ۱۹ ساله وقت درس و بعدش رشد اجتماعی و کار کردن هست نه ازدواج ..نمیدونم چرا یه مرد ۲۹ ساله باید فکر کنه دختر ۱۹ ساله میتونه همسرش باشه وقتی که شما تو اوج جوانی هستید و اوج علیان احساس و هورمون هست میخوای واقعا مهم ترین تصمیم زندگیتونو بگیرید ؟ 

2728

من اولی،تحصیلات برام مهمه.درضمن بیای تهران پیشرفتتون بالاست بی احترامی به بقیه نشه البته.

حالا بیا پیش ما انقدرم بد نیستیم😂

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
هیچکدوم ...چون دختر ۱۹ ساله وقت درس و بعدش رشد اجتماعی و کار کردن هست نه ازدواج ..نمیدونم چرا یه مرد ...

چرا شما فکر می کنید ازدواج مانع پیشرفت و رشد فردیه؟

در ضمن من تو خانواده ای هستم که رشد کردن درش مثل معجزست

حالا وقتی برام شرایطی پیش اومده ک یه حامی و همراه داشته باشم چرا باید فرصتامو ندید بگیرم؟

بعدشم هرکسی تو یه سنی به بلوغ و آمادگی ازدواج می رسه عزیزم

چرا شما فکر می کنید ازدواج مانع پیشرفت و رشد فردیه؟ در ضمن من تو خانواده ای هستم که رشد کردن درش مث ...

من فکر نمی‌کنم درواقع مطمئنم ..همینکه فکر می‌کنید بلوغ و آمادگی برای ازدواج به سن ربط نداره نشون میده حرف من درسته ..من بعد این همه تجربه کار در دادگاه خانواده با قاطعیت میگم ازدواج در سنین پایین تماما اشتباهه..بله ممکنه کسی در ۱۶ سالگی عاقل باشه اما در مقایسه با هم سن هاش عاقله ...انسان امکان نداره دوره اجتماعی شدنش بدون در جامعه بودن شکل بگیره ...شما الان جز خانوادت و فامیلت مگر چقدر تجربه درمورد آدم ها دارید ؟ حالا اینکه میگید امکان رشد کلا ندارید بحث دیگست ...اما ازدواج یعنی ثبات و شما الان خودتون در ثبات نیستید میرسی به ۲۵ سال و میبینی اصلا یک آدم دیگه ای و یک معیارهای جداگانه دیگه دارید که هیچکدوم در شوهرت نیست و این میشه اولین نشانش ..حالا ممکنه شرایط شما سخت باشه اما من این کامنتو کلی نوشتم 

حسابدار یه شرکتیه  پسر پرتلاشیه واقعا تو اون شرکت بهش ۴تا پست دادن از این نظرا ک مورد خوبیه ...

آره بشناسش و عاقلانه تصمیم بگیر

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭