2410
2553
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 133 پست
من ب شریط خودم نگاه کردم اولی  دومی اصلا ب من نمیخوره  تو باید ب شرایطتت نگاه کنی ن اینک ...

شرایطمم گفتم

دارم برا کنکور می خونم

اوضاع مالیمون خیلی متوسطه و کلا از اولیه پایین تریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم بدون شک اولی

تحصیلات بالا

وضع مالی خیلی خوب

با اولی قابل مقایسه نیست اصلا

2456

قطعا اگه عقلانی نگا کنی به قضیه اولی بهتره بخصوص بعد خوندن شرایط خونوادگیت اتفاقا نظرم اینه هرچقد دورتر باشی به نفعته , اما حس میکنم در کنار اولی اعتماد به نفس نداری که دودل هستی و فک میکنی دومی چون شرایطش بهت نزدیک تره بهتره و اگه با اولی ازدواج کنی باید تلاشتو بیشتر کنی و تقریبا میشه گفت خودتو هم سطح با اون بکنی , رک گفتم بهت چون این حسو گرفتم ازت ببخشید امیدوارم ناراحت نشی , اگه با دومی ازدواج کنی قطعا زندگیت تو همین سطحی که هست میمونه پس اگه آینده ات برات مهمه رو اولی کمی تمرکز کن

شرایطمم گفتم دارم برا کنکور می خونم اوضاع مالیمون خیلی متوسطه و کلا از اولیه پایین تریم

عزیزم برای پسرا که مهم نیست اوضاع مالی دختر.

^اونا فقط ی دختر خوب میخوان برای ازدواج. اتفاقا مردی ک براش مهم باشه مشکل داره

هیچ کدام

اولی هم فاصله سنی زیاده... هم محل زندگیش باشما فرق می کنه

دومی مدرک  مناسبی نداره,  در نتیجه شغل دندون گیری تو بیمارستان نداره هر لحظه موقعیتش متزلزل می شه.   دوم  اینکه حقوقش کمه خصوصا اگر بخواد با این حقوق کرایه خونه بده. 

2714
نه😅😅😅 تو بخش دیالیز دستیار پرستاره(تجربی یه چیزایی بلده) خونه و ماشین نه هنوز

ببین تو این گرونیا هیچچچوقت دیگ نمتونه خونه بخره اینو مطمین باش ب سختیییی بتونه ولی گفته باشم غربت غربته ها و خیلی تنهایی حس میکنی مگ اینک بتونی اونجا دوست پیدا کنی ولی بازم هیشکی مادر نمیشه بچه دار بشی همش غصه میخوری بچت مادرت میست یلا بگیرتش 

قوم شوهر هستن ولی اسمش روشه قوم شوهرن و کاری بکنن یروزی بالاخره منت میزارن 

مادرشو اینا چطورن اولی

اووو پس همینه تو 6ماه سعی کرده مختو بزنه😂دور از شوخی من اصلا دومی به دلم ننشست تمرکزتو بزار رو اولی ...

پس فعلا دومیو تو آب نمک بزارم

با اولی هم آشنا شم اگه از نظر اخلاقی هم همونی بود ک می خوام ک باهمین اوکی شم😁

هر کدوم با ایمانتر ، ولی من بودم دومی 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2706