2733
2739
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273834 بازدید | 2133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بدم میاد تو ظرفشویی وضو میگیرن یا دستشونو میشورن خیلی حساسم یاخواهرم همش غذارو میچشه با قاشق دهنی😤یامادرشوهرم همش خودشو میخارونه منم ب شدت وسواسم غداهاشون ازگلوم پایین نمیره یا با دستشون ته دیگ نصف میکنن کلا دسمالی میکنن غذارو 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
یک کاربر تو همین سایت گفت دو هفته‌ای میشه که ظرفاش رو نشسته😁

جاری من بوده لابد. به امید شوهرش میذاشت که اون بشوره اونم لج میکرد نمیشست همینجوری لجبازی دو سه هفته ظرفا می موند تو سینک، اخر یه روز من رفتم خونشون کمک کردم باهم شستیم اندازه یه عروسی ظرف جمع شده بود

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2731
من  کف کتونیا رو تو دستشویی حسابی با دستکش و فرچه و پودر می شورم مایع ضدفونی می زنم بعد روشویی ...

یه دوستی میگفت من یه گونی نخی مخصوص کفشا گذاشتم کفشا رو میندازم داخل گونی بعد میندازم داخل لباسشویی این سبک شستشو رو یه پرده فروش هم به من یاد داد گفتن بایه توری کیسه بدوز پرده ها رو داخل کیسه بنداز بعد داخل لباسشویی اگر پرده کار شده باشه خراب نمیشه 

رفتیم یه جا طرف ادعای وسواسش میشه خونشم برق میزنه اما  اومد سوپ رو بچشه قاشقشو زد تو قابلمه کر ...

خواهر من یه بار داشت الویه درست میکرد انگشتش سسی بود تا ته انگشتاشو خورد بعد دوباره سیبزمینی رنده کرد😂🤢

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
2740
آخ تو‌عین منی اصلا ظرفشویی خط قرمزم هست 

منم 😐🤟

ی مردادی خون گرم... ❤️......فعال اجتماعی ❤️روان شناس اسلامی ....................... اینکه فکر می‌کنی لخت بگردیم و آخرش خدا میبخشه خیلی بامزه ای دنیا از نگاهت خیلی بی معنا و بیهوده است . 🥴🫠😅درسته شما میگی باید دل انسان پاک باشه ولی متأسفانه احکام اسلامی چیز دیگه ای  میگه ؛خودمون رو گول نزنیم  👌دلی پاک هست که در ظاهر هم پاک باشه نه فقط قلبا❤️ در مورد حکمی حرف  نمیزنم ولی اگر بزنم یقین داشته باش ته شو در آوردم. به شدت اهل مطالعه ام پس حواست باشه حرف بی پایه و اساس جلوم نزنی 😜
خواهر من یه بار داشت الویه درست میکرد انگشتش سسی بود تا ته انگشتاشو خورد بعد دوباره سیبزمینی رنده کر ...

اااایی😣😣😣

ی مردادی خون گرم... ❤️......فعال اجتماعی ❤️روان شناس اسلامی ....................... اینکه فکر می‌کنی لخت بگردیم و آخرش خدا میبخشه خیلی بامزه ای دنیا از نگاهت خیلی بی معنا و بیهوده است . 🥴🫠😅درسته شما میگی باید دل انسان پاک باشه ولی متأسفانه احکام اسلامی چیز دیگه ای  میگه ؛خودمون رو گول نزنیم  👌دلی پاک هست که در ظاهر هم پاک باشه نه فقط قلبا❤️ در مورد حکمی حرف  نمیزنم ولی اگر بزنم یقین داشته باش ته شو در آوردم. به شدت اهل مطالعه ام پس حواست باشه حرف بی پایه و اساس جلوم نزنی 😜
جاری من بوده لابد. به امید شوهرش میذاشت که اون بشوره اونم لج میکرد نمیشست همینجوری لجبازی دو سه هفته ...

ووووووایی الله اکبر دقیقا برای منم این اتفاق افتاده🙄😳 بود 

جاری من بوده لابد. به امید شوهرش میذاشت که اون بشوره اونم لج میکرد نمیشست همینجوری لجبازی دو سه هفته ...

وای یعنی منتظر بوده شوهرش بیاد بشوره؟؟؟؟؟؟😁

خیلی با مزه گفتی😂😂😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
2706