2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273902 بازدید | 2133 پست
یک کاربر تو همین سایت گفت دو هفته‌ای میشه که ظرفاش رو نشسته😁

جون میده موهاتو گوجه ایی ببندی یه آهنگ هم بذاری بیوفتی به جون خونه....من اصن دوست ندارم ظرف بمونه توسینک

نــه عمـــرخضربمانـــد🌼نــه مـُـلـــك اسکنـــدر....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چون آدما تو محیطای مختلفی و با ادمای متفاوتی بزرگ شدن شاید یه چیزی از نظر من مشکلی نداشته باشه ولی ی ...

وای چجور تحمل میکنی من پسرم پارسال این موقع ها به دنیا اومد از همون روز اول شاید روزی دوسه بار پاهاشو میشستم .اون لرز لبهاشون طبیعیه شما با اب گرم بشور بعدم سرئع یه حوله یا پارچه بپیچ دورش ببر کنار شوفاژ یا بخاری من اصلاا از دستمال مرطوب استفاده نکردم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
جون میده موهاتو گوجه ایی ببندی یه آهنگ هم بذاری بیوفتی به جون خونه....من اصن دوست ندارم ظرف بمونه تو ...

آره واقعا اگه آدم خونه اش رو تمیز کنه بیشتر خودش لذت میبره

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

ی ادم احمق و بیشعور اومد خونم تو سینکم تف کرد منم تا ی هفته داشتم با اسید و جوهر نمک اونارو میشستم

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

من عاشق سگم الان دوست داران سگ حمله نکنن

رفتیم یه جا تازه یه سگ خیلی خیلی کوچولو ناز خریده بودن ولی تربیت شده نبود

کاهو ها روی میز بود سگه تو بغل دخترشون بود یهو دستشویی کرد از رو سالاد کاهو ها که رو میز بود و جاشم تنگ بود سگ رو میبردن تو دستشویی میشتن

یا دستشویی کرد رو فرش اصلا براشون مهم نبود از روش میرفتن و میومدن

دوباره دستشویی بزرگ کرد اسکاچ رو از سینک برداشت جیششو پاک کرد  دوباره گذاشت باهاش طرف شست

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

رفتیم یه جا طرف ادعای وسواسش میشه خونشم برق میزنه

اما  اومد سوپ رو بچشه قاشقشو زد تو قابلمه کرد دهنش دوباره کرد تو قابلمه  

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

رفتیم یه جا دیگه خانومه داشت مرغ میکشید مرغ ها که میخورد به دستش دستشو میخورد دوباره میزد تو بشقاب مرغ ها

تمیزای عزیز

بعد رابطه اول میرین حموم یا بعد راند دوم و سوم همرو یجا میرین😒

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706