2733
2739
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست
حالا الان خوبه عقدبستگی میومد میگفت تو تاکسی بودم انقد خستخ بودم خوابم برد بیدار شدم رو شونه های زن ...

عریزم تا عکس نزاری تعریف بی فایده اس حالا هی بگو همه زنا به شوهرم چشم دارن مردا به من ما که شمارو ندیدیم بگیم حق دارن 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
شوهر منم زشته همش خیانت جنسی میکنه  دعا کنین بمیرم راحت بشم😔

خوب چرا جدا نمیشیی؟😥

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میزاری یا برم شوهرم منتظرمه 🤦‍♀️

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
2728
وقتی میگه چندتا خانم نگاهم میکردن یا به خاطر اعتماد به سقف کاذبی که داره یا می خواد عکس العمل شما رو ...

اره این جواب خوبیه

نه تخریبش کردم نه تعریف

خودشم صب گفت شاید شناختنم من تو دلم گفتم مگه بازیگری خواننده ای که بشناسننت اخه🤕🤕🤕🤕

بعد گفت زنه سوار یه موتور شد گفتم شوهرشو شناختی گفت نه😐😐😐

میخاستم بهش بگم چه پیگیرم بودی قشنگ دیدی سوار چی میشه. هیچی نگفتم. گفتم ول کن بابا اول صبحی حوصله دعوا ندارم

دلم نمیخاد از فردا بره دخترمو برسونه😭😭😭😭😭

منم بارها شده مردای مریض بیشعور بهم تیکه انداختن یا مثلا گفتن جوووون چه جیگری هستی و.....  ولی ...

آره

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
2740
شوهر منم زشته همش خیانت جنسی میکنه  دعا کنین بمیرم راحت بشم😔

اتفاقا همین زشتا بیشتر عقده این چیزا رو دارن .خودتو ناراحت نکن دیر یا زود خودش از کردش پشیمون میشه 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
ن شوهرت بدون مقصر مدل نگاهش و خط دادنش ب خانما ها رو وارد بدون

اون که اره میدونم

خییییییلی حرفه ایه😭😭😭

هرچی من اگه یه مردی نگام کنه سریع رومو برمیگردونم یا از اون فضا میرم شوهرمن برعکسه انگار😒😒😒

بنظرت منم بگم وای چقد مردا عوضی شدن یه مرده انقد نگام میکرد من خجالت کشیدم با چشاش ادمو می‌خورد 

یکمم اون حرص بخوره🤕🤕🤕😭😭