2737
2739
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چی بگم؟؟ چکارکنم؟؟ 

وقتی میگه چندتا خانم نگاهم میکردن یا به خاطر اعتماد به سقف کاذبی که داره یا می خواد عکس العمل شما رو ببینه. با توجه به سابقه خیانت که داشته باید بی تفاوت باشید و بگید احتمالا آشنا به نظرشون اومدی چون برای منم بارها این اتفاق افتاده.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

کسی نیست ک‌بخای شناسایی شی زود بردار 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
2728
به من سر نیس اصلا بهم میاییم کاملا منم خودمو و چهرمو دوس دارم. گاهی تو اینه ک خودمو میبینم جلو ...

خب عزیزم بنظرم کار درست اینه زیاده روی نکنی چون همینجوری خیلی اعتماد ب نفس داره تخریبش نکن ولی انقدم بالام نبرش ک دست خودتم بهش نرسه

گاهی گاهی ازش ی تعریفی بکن 

یا وقتی ی چیزی میگه ک نگام کردن بزن ب خندو شوخی 

مثلا بگو خدااای اعتماد بنفس چطوره

از خودتم همینطوری بدون اغراق گاهی تعریف کن 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2738

حالا الان خوبه

عقدبستگی میومد میگفت تو تاکسی بودم انقد خستخ بودم خوابم برد بیدار شدم رو شونه های زنه که بغلم نشسته بود سرمو گذاشتم😒😒😒😒

گفتم وا زنه خودشو نکشید کنار

گفت نه کیفم کرده بود😞😞😞😞

ولی یه بار رفتیم پارک ببره دخترم تو تاب هول بده بعد دوتا دختر ول قه قه میخندیدن و دخترم اون موقع کوچولو بود لختی پوشیده بود گفتن وای خداااا چقد نازه به باباش رفته 😞😒😒😒😒

بعد من سریع رفتم پیش همسرم یه چشم غره ام به اون دوتا ایکبیری رفتم 😒😒😒

نگار بذار

بخدا میترسم 

یه بار یکی اسم داییمو بهم گفت.. گفت همونی🙈🙈🙈

گفتم نه من اصلا دایی ندارم

داشتم میمردم از ترس

همه چیه زندگیمو تو تاپیکم نوشتم🙈🙈🙈یکی از فامیلا ببینه به فنا رفتم

بااینکه میدونه روش حساسم میاد به من میگه رفتم فلان جا زنه همچین نگام میکرد☹️ مثلا امروز رفت مدرس ...

می‌خواسته حرصت بده خو😂😂

شوهر منم بعضی وقتا اینارو میگه😒😂

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
2706