2737
2734
عنوان

سالگرد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 52 پست
خدهی من حالا مطمن هستم همزادن... تموم کارای شوهرامون شبیه همه... مخصوصا علاقه به دوستاش.... من که کل ...

اره واقعا نکنه دوقلوان یا شایدم شوهرمون یکیه 😂😂😂😂😂😂😂

شوخی میکنما به دل نگیرین

شما همونجور پذیرفتیش بیشتر بهتون نزدیک شد؟؟ 

اره راس میگین بخوام هی بجنگم دور میشه خودمم اعصابم بهم میریزه منم فکر عشق و حال خودم باشم بهتره 

چون اینجوریم نیس که هیچ محبت نکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین سر همین کامنت گذاشتنه شاید واقعا تفکرش اینه مثلا من خودمم خیلی ناراحت شدم که پستشو پاک کرد ولی ...

شوهر حتی جواب کامنتای خودمم نمیده اینجوری بشه که خون به پا می‌کنه خیلی ناراحت میشم میبینه ولی هیچ جوابی نمی‌ده

2731
ممثلا جوابتو نده چجوری رفتار میکنی که آرامش داشته باشی زن بدون عشق افسرده میشه

والا من هنوز به اون درجه که کاملا بیخیال شم نرسیدم اما خیلی بهتر از قبلم شدم 

قباا تا محبت نمیکرد و یه سری رفتارا مینشستم گریه میکردم دیگه روز نداشتم حتی سر همین بی توجهیا مشاوره رفتیم تا پای طلاقم رفتیم ولی برگشتیم بهم

خودم شروع کردم چندتا دوره گذروندن مطالب روانشناسی خوندن مثلا برای عشقو محبت فهمیدم پنج مدل هست

یکی کلامی میگه یکی رفتاریه

لمسی داریم که دوس داره مرتب بغل کنه ببوسه و... 

جنسی داریم که تو رابطه برات وقت میذاره زیاد

و کادویی داریم که طرفت اهل سوپرایز کردنه مناسبتا یادشه یا مثلا قهر کنی کادو میگیره اشتی کنی و...  اینجوری علاقشو نشون میده

همه از هرکدومش یذره دارن ولی یکیشو خیلی بیشتر دارن من دیدم شوهر من جنسیه خودم لمسی اینارو به خودشم گفتم خوشحال شد چون واقعا مونده بودیم چیکار کنیم

حتی یادمه یه بار یطوری شد یچیزی گفتم بهش گفت تو خودت بهم گفتی محبتم جنسیه 😁

یعنی قبول میکنن اگه اطلاعات بهشون بدی خودتم ارومتر میشی

باید یه سری چیزا رو کوتاه بیایم ولی میتونی یه چیز جاش بخوای که با روحیه شوهرت سازگار باشه

مثلا سر همین اینستا میگه نمیخوام کسی کامنتتو ببینه پیدات کنه ولی یه بار رفتم محل کارش که وسط بازارم میشه کلییی شلوغه جلو همه منو بغل کرده دست میده عین خیالشم نیس بقیه ببینن😐

رو نقاط مثبتش تمرکز کن فکر کن اون منفیا رو نداره اصلا وقتی هی تعریفشو بدی و اینا تلاش میکنه بهتر شه ولی هی سرزنش کنی ازت فاصله میگیره

اره واقعا نکنه دوقلوان یا شایدم شوهرمون یکیه 😂😂😂😂😂😂😂 شوخی میکنما به دل نگیرین شما همونجور پ ...

😂😂..... اره دقیقا هر چی کمتر بهش گیر دادم مهربونتر و نزدیکتر شد و ازادی عمل بیشتری داد بهم.. مثلا من یکهفته خونه مامانمم و یکهفته خونه خودم. صداشم در نمیاد چرا اینقدر میمونی چون منم به اینور اونور  رفتنش گیر نمیدم.. فقط بفکر ارامش باش تو زندگیت😎😉

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
😂😂..... اره دقیقا هر چی کمتر بهش گیر دادم مهربونتر و نزدیکتر شد و ازادی عمل بیشتری داد بهم.. مثلا ...

جان جان دمت گرم 😂

خیلی خوشحالم یکی پیدا شد بهم بگه چیکار باید کنم 

ممنونم عزیزممممم انشاالله همیشه خوشحال و خوشبخت باشی در کنار همسرت❤

جان جان دمت گرم 😂 خیلی خوشحالم یکی پیدا شد بهم بگه چیکار باید کنم  ممنونم عزیزممممم انشاالله ...

فدات گلم 😍 😍 😍 

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2740