2733
2734
عنوان

سالگرد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 52 پست
ای بابا چرا اینا اینجورین 😑😑😑 اقا منم اول که عقد کردیم تو بیوم زدم متاهل و فلان دیدم اون نزد حال ...

دقیقا مثل من زیر هر پستی که کامنت نوشتم که مشخص بشه متاهله یا حذفش کرد یا کامنتشو بست کامل خیلی کوچیک شدم یا جواب کامنتمو نمیده

اآخه حرصم میگیره وقتی همون کار منو خواهراش یا مادرش انجام میدن کلی ذوق می‌کنه ولی من انجام میدم میگه ...

عزیزم اصلا به رفتارش با خانوادش توجه نکن.. هر کس یه اخلاق خاصی داره و باید قلش بیاد دستت... خب توام نکن براش

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره راس میگی عزیزم انقد خیانت زیاد شده که نگو حداقل میفهمم اهل اینکارا نیس نقاط مثبتم زیاد داره&nb ...

عزیزم چقدر اخلاقیات شوهرت شبیه شوهر منه

بریم برای شروع یک چالش لاغری پاییزی و برگ 
عزیزم اصلا به رفتارش با خانوادش توجه نکن.. هر کس یه اخلاق خاصی داره و باید قلش بیاد دستت... خب توام ...

وولی من دوس دارم هم من بذارم هم اون همه چی مونده به دلم عقده ای شدم بعضی وقتا یه خیلی چیزا فکر میکنم ...

وولی من دوس دارم هم من بذارم هم اون همه چی مونده به دلم عقده ای شدم بعضی وقتا یه خیلی چیزا فکر میکنم ...

میفهممت گلم.... اما باید یاد بگیری بخاطر ارامش خودت خیلی چیزها رو نادیده بگیری... فقط ارامش خودت در درجه اول اهمیته

من بشینم از اخلاقیات خاص شوهرم بگم میشه مثنوی 😂خودم میگم عاشقتم تو چی اونم میگه اره. میگم بگو دوستت ...

وااای منم همینم 

کلا فقط یه بار بهم گفت میخوامت اونم زمان نامزدیمون بود بعد اون من میگم فلان کارو کردی یعنی دوسم داری به شوخی میگیره اصن خودش به زبون نمیاره😐😐😐

محبت کلامی هم که قربونش برم نزدیک صفره

تازه زمانی که من محبت میکنم میگه باز احساسی شدی 😐😐

یعنی چش مردمو کور کردم با این شوهر کردنم😂😂😂😐😐😐

شما احتمالا مدت زیادی از ازدواجتون میگذره اوایل مثل ما حرص میخوردین کم کم تمرکزتونو گذاشتین رو خودتون نه؟؟؟

ببین سر همین کامنت گذاشتنه شاید واقعا تفکرش اینه

مثلا من خودمم خیلی ناراحت شدم که پستشو پاک کرد ولی یادم افتاد یه بار پسرعمش اومده بود استوری از دوستش و خانومش گذاشته بود نوشته بود پیوندتون مبارک عزیزانم 

بعد شوهر من میگفت اگه دوست من عکس تو رو با این ارایش واینا بذاره و بهت بگه عزیزم من پارش میکنم چرا اینا فلانن😐😐😐😐

حالا از نظر من کار طرف خیلی عادی بود ولی طرز تفکرشون اینه دیگه 😑😐

وااای منم همینم  کلا فقط یه بار بهم گفت میخوامت اونم زمان نامزدیمون بود بعد اون من میگم فلان ک ...

شوهرامون احتمالا همزادن😂من 5 ساله ازدواج کردم. بعد دو سال ازدواج حرفه ای و بیخیال شدم

دقیقا انقد دلم بعضی چیزا و کارا میخواد که نگو 

گاهی اوقات هی بهش فکر میکنم هی ناراحت میشم که میتونستم انتخاب بهتری کنم که نگفته منو بفهمه 

اما وقتی فکر میکنم میبینم نقاط مثبتم داره جوری که دلم میخواد باهام رفتار کنه باهاش رفتار میکنم تا یه سری چیزا رو یاد بگیره و اگه نگرفت هم به خودم سخت نگیرم

بقول دوستمون ارامش خودمون مهمتره 

خودمونو دوس داشته باشیم واسه خودمون هرکاری دوس داریم بکنیم منتظر اونا نباشیم

شوهرامون احتمالا همزادن😂من 5 ساله ازدواج کردم. بعد دو سال ازدواج حرفه ای و بیخیال شدم

شک نکن اصلا 😂😂😂

من 11 ماهه 

هنوز عقدم 

از تجربیاتت میگی بهم عزیزم؟؟؟

یاد بگیریم یکم😢

شک نکن اصلا 😂😂😂 من 11 ماهه  هنوز عقدم  از تجربیاتت میگی بهم عزیزم؟؟؟ یاد بگیریم یکم ...

اااخی عزیزم خوشبخت بشین..... من یاد گرفتم کلا بیخیال بشم تو هر چیزی... باورت نمیشه چقدر اوایل سر کوچکترین چیزها گریه میکردم....... یه تجربم اینه به هر دلیل ازش ناراحت شدی بهش بگو من با پیامک میگم همیشه... هیچوقت دعوا رو کش نمیدم.. بعد دعوا همیشه بی ربط یهو اشتی میکنه و به روی خودمون نمیاریم چیزی شده........ چک نمیکنم اصلا........ به چیزایی که حساسه دامن نمیزنم.... خیلی زیاده نمیدونم کدومو بگم🤦🤭

اااخی عزیزم خوشبخت بشین..... من یاد گرفتم کلا بیخیال بشم تو هر چیزی... باورت نمیشه چقدر اوایل سر کوچ ...

مرسی عزیزم همچنین

منم خیلی گریه میکنم تا کاری که دوس ندارمو میکنه یا بهم توجه نمیکنه 😢😢

شوهر من خیلی با دوستاشه نمیدونم چطوری باشم که بیشتر سمت من بیاد 

خیلی هم اهل پیام و زنگ نیس ولی حضوری همو میبینیم خوبه

من همش تو سرم چیزای منفی میگذره که نکنه بعد ازدواج بدتر شه نکنه فلان شه یا نه منو دوس نداره تا جایی که سر همین فکرام تا نزدیک طلاق رفتیم الان که بهتر شدیم دیگه وقتی میگم تو فلان کارو کردی نشونه دوست داشتنته باور نمیکنه دوسم داره 😐

مرسی عزیزم همچنین منم خیلی گریه میکنم تا کاری که دوس ندارمو میکنه یا بهم توجه نمیکنه 😢😢 شوهر من ...

خدهی من حالا مطمن هستم همزادن... تموم کارای شوهرامون شبیه همه... مخصوصا علاقه به دوستاش.... من که کلا بیخیال شدم و همونجور که شخصیتشه پذیرفتمو و عاشقشم... اتفاقا ادمای اینشکلی بهتر میشن روز به روز ولی اخلاق بد پیدا نمیکنن.. رک و راستن اخلاقشون از اول تا اخر... توام مثل من بیخیال شو و فقط به فکر ارامش خودت باش حتی تو بدترین شرایط.. مهم اینه مرد زندگین

2706