2733
2739
عنوان

سالگرد ازدواج

193 بازدید | 52 پست

تقریبا یه ماه دیگه اولین سالگرد عقدمونه به شوهرم میگم دوس دارم برم ارایشگاه و لباس بپوشم بریم عکاسی میگه من با این چیزا حال نمیکنم بریم بیرون دور بزنیم یه چیزیم میخوریم کافیه یا کیک میگیریم میریم خونه خواهرت اینا 😐😐😐😐

شما بودین قبول میکردین؟؟ 

من واقعا دلم اونو میخواد بهشم میگم هی نظر خودشو میگه☹️ کوتاه بیام یعنی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سر عروسی نگرفتن کوتاه اومدم چه برسه سالگرد عقد... کوتاه اومدن و بی اهمیت بودن به اینجور مسائل خیلی شیرینتر میکنه زندگی رو

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
من سر عروسی نگرفتن کوتاه اومدم چه برسه سالگرد عقد... کوتاه اومدن و بی اهمیت بودن به اینجور مسائل خیل ...

اخه شوهر من تو موارد دیگه هم بوده که دوس داره اونجور که خودش راحته انجام بده پس من چی☹️

2738
اخه شوهر من تو موارد دیگه هم بوده که دوس داره اونجور که خودش راحته انجام بده پس من چی☹️

این اخلاق خوبی نیس و اون آقا خودخواه تا تو عقد هستی پیگیری کن

بریم برای شروع یک چالش لاغری پاییزی و برگ 

شوهر منم همینه والا... من برای ارامش خودم بیخیال شدم... فقط ازش قول گرفتم هیچوقت کادوی تولدم یادش نره. فقط اینو انجام میده هرسال😂

خوشبحالت با این طرز فکرت کاش منم مثل شما بی اهمیت بودم

نمیدونم چند سالته. اگه به سن من برسی احتمالا بیخیال چیزای بی اهمیت میشی

شوهر منم همینه والا... من برای ارامش خودم بیخیال شدم... فقط ازش قول گرفتم هیچوقت کادوی تولدم یادش نر ...

شوهر من منو التماس می‌کنه هیچ کادویی واسش نخرم میخرم میزنم تو ذوقم جوری ضد حال میزنم که داغون میشم

باز شوهر تو خوبه شوهر من انقدبی ادبه و بی حساس حتی مناسبت ها وقتی یه تبریک استوری میذارن یا پست میکن ...

شوهر منم همینه

بهش میگم خب یه استوری برای من بذار میگه من ازینکارا خوشم نمیاد بی معنیه 😑

یه کلیپ واسه ماهگردمون درست کردم گفت اینا چیه چرا من حس نمیکنم متاهلم چرا اینا واسم معنی نداره 😐😐😐

2706