2737
2739
عنوان

عقده هاتون چجوری خالی میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 191 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱.قدم میزنم ۲.هرچی تو دلو ذهنمه رو کاغذ می‌نویسم و پاره می‌کنم ۳.توی بالش داد میزنم یا به بالش مشت م ...

اینا ک خیلی باکلاسه کجاش دیوونگیه؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

عقده که نه ولی اگر عصبانی باشم، با شوهرم الکی دعوا میکنم، بهونه میارم

اون بنده خدام میدونه حالم خوش نیست چیزی نمیگه تا اذوم شم چون میدونه بعدش خودم به غلط کردن  میوفتم

خیلی سعی کردم ترک کنم ولی نمیشه ففط اینجوری اروم میشم

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2731

مادرشوهرم که قبلا عقده هاش سر من خالی می کرد!!!    خودش گفت!!  انتظار داشت بعد این حرفش خوشحال بشم و بگم  __  اِ  پس این چند سال که اذیتم می کردین من کار اشتباهی نکرده بودم فقط داشتین اعصاب خوردی هاتون سر من خالی می کردین!!!!!!!  ___    بعد از اون تقریبا باهاشون قطع رابطه کردم!!!

نمیدونم ولی وقتی دلم تنگشه اشک می ریزم اگه دیدم خیلی حالم بده واسه اینکه کسی صدا هق زدنامو نشنوه میرم دستشویی یا حموم گوشه روشویی می شینم زاااار میزنم جلو دهنمو می گیرم صدام نره بیرون:)

و بازم دلتنگیم رفع نمیشه ولی باعث میشه راحت تر بخوابم اینجوری میگذرونم تا مرگم

خستمه:/
2740
من اینقد ناامیدم الان ک نمیدونم واقعا از دنیا چی میخام هر چیزی ک.الان دارم دو سال پیش ارزوی دست نیاف ...

چ منی تو

خب دوست داری خشمت چجوری خالی کنی

از یکی شنیدم ورزش بوکس خیلی خیلی آدم ی که درون ناآرامی داره رو آروم میکنه.. عزیزدلم بنظر من اول برو ...

عاههههه

کیسع بوکسن رو باید وصلش کنم اینجوری این سایتم سوراخ سورلخ نمیکنم

خودمو با گیتار یا پیانو آروم میکنم...همسرمم اگه توی خونه عصبی باشه آروم میشه

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
2706