2752
2734
عنوان

خاستگارم رو رد کردم و ازدواج کرد و مثل سگ پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1923 بازدید | 87 پست
حالا دقیقا از چیش دلخوری ؟ خودتم ازدواج دومته ؟مظلوم نباش فقط همین چون بدتر میشه 

من من ازدواج اولمه....از اینکه هرزه اس معتاده البته قایمکی میکشه بهشم اصلا نمیاد چون قیافش خوبه

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
عزیز   بی خیال  دیگه...بخدا منم که دیابتیکم و  پسرمم همینطوز،،انقدر  جوش نزدم&nb ...

من اصلا صحبتم خودم نیستم حرفم اینه که چهارتا جوون تواین تاپیک هستن چراانقد تندوتیزبی فکرحرف میزنن اخه خیلی تلاش کردن برای کنترل خیلی ها وموفق هستن چرا بای حرف اینجوری داغونشون میکنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ واقعیتی من بچه خودم دیابت داره 5سالشه هیج ارثی درکارنبوده خانوم محترم من لحظه به لحظه ام وگذاشتم ب ...

ما توارث پدری ومادری دیابت نوع ۲ هم نداشتیم اما برادرم توسن کم  خیلی غیرمنتظره درگیره دیابت نوع ۱شد

2731
امیدوارم خدا سلامتی به جفتتون وحوصله زیادعطاکنه بهتون 

ممنونم   فدات🧡💛همچنین   گل پسر   شما

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ما توارث پدری ومادری دیابت نوع ۲ هم نداشتیم اما برادرم توسن کم  خیلی غیرمنتظره درگیره دیابت نوع ...

دقیقا مث ما خیلی غیرمنتظره این اتفاق افتادبرای دخنرم الهی شکر کنترله وانسولین میزنه بعدکرونا بشدت زیادشده 

عزیزم به برادرت بگواگرشرکت نکرده انجمن گابریک کلاس هاش وشرکت کنه فوق العاده کمک کننده اس 

دقیقا مث ما خیلی غیرمنتظره این اتفاق افتادبرای دخنرم الهی شکر کنترله وانسولین میزنه بعدکرونا بشدت زی ...

خداروشکر که کنترل شده بله به نظرمنم  کرونا بی تاثیر نبودچشم میگم حتما انشاالله درمان این بیماری به زودی پیدا بشه 🤲

هیچ وقت بچم رو به تک پسر نمیدم

دیگه بعد از این اکثریت تک فرزند هستن.

سخته میشه پیدا کرد.

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺