2752
2734
عنوان

عقده هاتون چجوری خالی میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 191 پست
خوشحالم پس خیلی قوی هستی عزیزم    

قربان شما 

قطعا خیلی جاها ضعفم دارم اما از پسش برمیام 

مچکرم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال من مشته ولی واقعا عصبی میشم غیر قابل کنترل میشم...تو کل عمرم دوبار اینطوری شدم رسما تبدیل به هیو ...

آره آدم بعضی وقتا کنترلشو از دست میده و اونجاست که ضربه های دردناکی میزنه و البته از بقیه هم میخوره

عقده ندارم اما وقتی اعصبانی میشم فقط کافیه 10 دقیقه هیشکی باهم حرف نزنه  اروم میشم 😄 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
قدر شوهرت بدون!!!!   شوهر من یکم بهش غر بزنم قهر می کنه بیا و ببین!!!!

میگه اگه بعدش نمیومدی عذرخواهی کنی اجازه نمیدادم اینطوری رفتار کنی😕

ازم باج میگیره خواهر

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
دندون ترمی چندی عزیزم؟

هنوز نرسیدم عزیزم دارم جلوجلو آرزومو زندگیش میکنم اگه خدا بخواد هفت ماهه دیگه ترم یک☺😃

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
غم و خشم درونت جی؟

درونم خشم ندار 

ی جاهایی با خشمم خیلی اسیب زدم ب خودم خیلی خیلی 

الان خنثی شدم الان ن از 13سالگیم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
قربان شما  قطعا خیلی جاها ضعفم دارم اما از پسش برمیام  مچکرم

موفق باشی عزیزم

ان شاءالله رفته رفته قوی تر و محکم تر و مستقل تر بشی   

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
نمیدونم ولی وقتی دلم تنگشه اشک می ریزم اگه دیدم خیلی حالم بده واسه اینکه کسی صدا هق زدنامو نشنوه میر ...

الهم صل علی محمد و آله محمد 

امیدوارم به حاجت دلت برسی!!

من این روزهای سخت گریه های قایمکی رو گذروندم!!!   

موفق باشی عزیزم ان شاءالله رفته رفته قوی تر و محکم تر و مستقل تر بشی  

فدای محبتت قشنگع🤍🌱

2706