2752
2734
عنوان

عقده هاتون چجوری خالی میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 191 پست

چیزی پرت میکنم مشت میزنم درو دیوار😐😂

بعد جالبه همیشه وسط عصبانیت حواسم هست چیزای شکستنی پرت نکنم بعدش پشیمون بشم😑💔

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقده که نمیشه گفت خشممو بیشتر اوقات میزنم زیر گریه یا دیگ خیلی عصبی باشم موهامو میکشم البته یواش یا روی کاعد مینویسم هرچی توی دلم هست و یا بالشتو میزنم

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
2731
عقده ای نیستم  ولی قتی خیلی عصبانیم گریه میکنم ، می خورم و گریه میکنم

از اونایی هستی که اشکاتو با کاهو پاک میکنی ⁦🤦🏻‍♀️⁩

😁😁

دختر خالم اینجوری 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
عقده نداشتم واقعا من سازگارم با هر چیزی

نه به معنای عقده ای

وقتی به بن بست میرسی و بین آدما پناهی نداری

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
منظورم از عقده خشم و غم درونته

آها 

اگه سطحی باشه عصبانی میشم و معمولاً باید یه چیزی رو بشکونم و آسیب بزنم به یه وسیله ای تا آروم بشم. 

اگه خیلی زیاد باشه فقط میتونم خودمو با گریه کردن آروم کنم

عقده که نمیشه گفت خشممو بیشتر اوقات میزنم زیر گریه یا دیگ خیلی عصبی باشم موهامو میکشم البته یواش یا ...

دندون ترمی چندی عزیزم؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

کاری نمیکنم ولی اگه روم خیلی فشار باشه ب هر دلیلی شب توو خواب بدون اینکه متوجه باشم جیغ میزنم کسی هم ک کنارم باشه رو سر صورتش رو چنگ میگیرم🥲🥲🥲

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      

بچم زیااااداذیتم کنه جیغ طولانی میکشم  

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚
2706