2737
2734
عنوان

قلبم داره وایمیسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 127 پست
متاسفم واقعا  اونوقت شما چی کار کردید با توجه به اینکه ایشون خانم بودن اگر ازش شکایت می کردید ...

بخداقسم چنان توشک روانی بودم که نفهمیدم چی اومدبسرم وگرنه نمیزاشتم ماشین طلا خط موبایل و...ببره ولی بعد دوسال اومدالتماس حلالیت زنگ زدم ۱۱۰گفتم مزاحمم شده شکایت کردم ازش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخداقسم چنان توشک روانی بودم که نفهمیدم چی اومدبسرم وگرنه نمیزاشتم ماشین طلا خط موبایل و...ببره ولی ...

عجب 

چه دنیایی شده😓💔

پیامتون برای همین ریپلای کردم ببینم شکایت کردید واقعا دادگاه پیگیری می کنه  یا اینجور که میگن نیست   چون باز اقایون میتونن شکایت کنن ولی خانما  همونم نمی تونن 

🥰
2728
عجب  چه دنیایی شده😓💔 پیامتون برای همین ریپلای کردم ببینم شکایت کردید واقعا دادگاه پیگیری می ...

نه مشاورم بهم گفت بگذرتااین رفت وامدا باعث تصدی خاطرنشه که ازنظر روحی وروانی به مشگل بخوری باز

چطوری دقیقا بزنم به نام خودم؟

راحته ازطریق محضرودادگاه اقدام میکنیدبرای مهریه تون دادگاه نامه میده بهتون برای اداره ثبت،توی اداره ثبت نگاه میکنن وهرچی اقا اموال داشته باشه تااونجاکه سقف مهریه شمابشه میگیرن ودادگاه میرسونه به شما،حسابهاش هم جدامسدودکنیدمابقی مهریه تون که میمونه قسط بندی میکنن وبه صورت اقساط بایدبهتون پرداخت کنه

درموردسندهایی هم که به‌ نام همسرتونه اگرثبتی هستن اداره ثبت میگیره جلوشونوبراتون امااگراسنادش ثبتی نیستن وعادی هستن شمابه صورت پنهانی وبیخبرازهمسرتون یه کپی برابربااصل  ازسندهابگیریدکه تودادگاه استنادکنیدبهشون وهمسرتون نتونن پنهان کنن اموالشونو

فقط قبلش ازیه وکیل خوب مشورت بگیریدکه دقیق بهتون بگه کجابریدوچیکارکنیدمن هنوزدانشجوی حقوقم ودرحداطلاعاتم راهنماییتون کردم که بهترین راهوبریدواشتباه نکنید

سلام بنظر من طلاق سخته و نمیشه به راحتی حرف از طلاق زد و اگر بخواد لج کنه به این راحتیا نیس ولی همه چی با حرف زدن حل میشه بخاطر بچه ات هم که شده اگر زندگیش رو دوس داره و تو رو دوس داره اشتباهش رو اگه قبول کرد ببخش من بزرگترین مشکلات زندگیم رو با حرف زدن با شوهرم حل کردم مشکل اینجاست که ما حرف نمی زنیم و فقط دنبال این هستیم که زود خودمون رو از مخمصه خلاص کنیم احتمال بدیم شاید یه ذره تقصیر خودمون بوده زنه خوبی نبودیم براش باهاش صحبت کن دلیل کارهاش رو بپرس اصلا با عصبانیت برخورد نکن تو آروم باشی و با آرامش حرف بزنه خودش شرمنده میشه و اشتباهش رو می فهمه،بچه ی طلاق تو جامعه خیلی ضربه می بینه کسی داره این حرف رو میزنه که خودش بچه ی طلاقه،زندگی همینه باید مواقع سختی زندگی رو جمع کنی و الا همه چی طبق روال باشه که میشه یه زندگی تکراری بی روح زندگیت رو جمع کن

2740

من تعجب می کنم زود نسخه ی طلاق میدید اصلا شرایط رو نمی سنجید زندگی این دوست عزیزمون رو بسنجید زندگی بچه اش آینده ی بچه اش زندگی بعد از طلاق برای یه زن خیلی سخته،طلاق مرحله ی آخر بدترین حلال خدا طلاقه،درسته خیانت خیلی سخته،ولی اولین چیز اینه آرامش خودت روو حفظ کنی عزیزم،عجولانه و با عصبانیت تصمیم نگیر  اگر شوهرت زندگیش رو دوس داره تو رو دوس داره وقتی خودش بفهمه همه چی رو میدونی اشتباهش رو می پذیره و دیگه سمتش نمیره اینجور بیشتر هواسش به زندگی هست ولی اگر با عصبانیت پیش بری یا آبروش رو ببری پیش خانواده اش دیگه بعدا عواقبش دامان خودت رو هم میگیره اینقده دم از خدا میزنیم یه کم مثل خدا باشیم چقد خدا چشماش رو گناه های ما بسته شاید یه روزی توبه کردیم الان هم شما با شوهرت صحبت کن شاید پشیمون شد اینجوری زندگیت رو نجات دادی

راحته ازطریق محضرودادگاه اقدام میکنیدبرای مهریه تون دادگاه نامه میده بهتون برای اداره ثبت،توی اداره ...

یه چیزدیگه اینکه حواستون باشه مدارکتونو جمع کنید پیش خودتون نگه داریدیعنی شمابه شناسنامه وکارت ملیتون،سندازدواجتون، کپی بابرابربااصل ازسندهای عادی که به نام همسرتون هستن منظورم اون اسنادیه که ثبتی نیستن مثلاشایدیه زمین خریدن که سنددستی نوشتن اماهنوزنرفتن سندتک برگ نگرفتن که ثبتش کرده باشن تواداره ثبت احتیاج داریدتاثابت بشه چیادارن ودادگاهاوناروبرسونه به شما،سعی کنیدبیخبرازهمسرتون پیش بریدکه ایشون فرصت سنگ انداختن جلوی راهتون رونداشته باشن 

ترجیحاقبلش بایه وکیل خوب مشورت کنیدراهنماییتون کنن چیکارکنید که بهترین نتیجه روبگیریدتوکارهای حقوقی یه کلمه ی ساده هم میتونه برگ برنده باشه که قریب به یقین وکلابهترازمردم عادی میدونن

زیادنوشتم اماواقعامتاسف وناراحت شدم ازکارهمسرتون دوست دارم کاردرستوانجام بدیدکه یه باربرای همیشه جای پاتونومحکم کنیددرصورت ادامه زندگی مشترک یاجدایی ازهمسرتون درهرصورت بهترین کارهمینه که گفتم بهتون،حرفهام پرازنکات طلاییه که خیلی بهتون کمک میکنه پیامهامومجددبخونیدخوبه

الان چندشبه که خوابم به هم ریخته ومیام نی نی سایت واقعاناراحت میشم تاپیکهای اینطوری رومیبینم برای خیلیاطومارراهنمایی نوشتم کاش استفاده کنن

من تعجب می کنم زود نسخه ی طلاق میدید اصلا شرایط رو نمی سنجید زندگی این دوست عزیزمون رو بسنجید زندگی ...

عزیزم مانسخه ی طلاق نپیچیدیم براشون بهترین راهکاررودادیم بهشون که خودشون تصمیم بگیرن وگرنه که خودمون داریم این موقع صبح وقت وانرژی میزاریم تایپ میکنیم برای کمک وراهکاردرست،ایشون فکرکنن وبهترین تصمیموبگیرن 

یه چیزهایی باحرف زدن حل نمیشه بایدواردعمل شد همسراین دوست عزیزمون قبلاهم خطارفتن وخانم بخشیدنشون باهمون حرف زدنی که شمامیفرماییدوایشون دوباره کارشونو به وضع فجیعتری تکرارکردن 

من تعجب میکنم ازصحبتهای شماویه سری ازدوستان نی نی سایتی،احتمالاشمامتوجه مشکل دوستمون نشدید

لطفاازاول مشکل دوستمون وپیامهاشونوبخونید درطول بقیه کامتهاوجوابهایی که به‌ بچه هادادن،درموردبعضی ازدوستان که راهکاردادن نظری ندارم اماپیامهای من روهم بخونیدخالی ازلطف نیست قطعابه شماهم کمک میکنه برای یه سری مسائل درست نیست همیشه ساده گذشت یه جایی آدم نگاه میکنه میبینه عمرش تباه شده پی هیچی...قدرخودتونوبدونیدوارزش قائل شین برای خودتون

2706