2737
2739
عنوان

قلبم داره وایمیسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 127 پست
عزیزم مانسخه ی طلاق نپیچیدیم براشون بهترین راهکاررودادیم بهشون که خودشون تصمیم بگیرن وگرنه که خودمون ...

این دوست عزیزمون نگفته قبلا در این باره با همسرش صحبت کرده تازه این قضیه ها روو فهمیده ،من حرفای شما رو کامل خوندم و بنظرم اشتباهه حرفاتون اون چیزی که حقش هست از مهریه رو باید بگیره ولی چیز بیشتر بنظرم انسانی نیست

این دوست عزیزمون نگفته قبلا در این باره با همسرش صحبت کرده تازه این قضیه ها روو فهمیده ،من حرفای شما ...

عزیزم نگفتم این مشکل،نه قبلامشکلی مشابه این داشتن وباهمسرشون صحبت کردن بخشیدنشون،درطول کامنتهااینوگفتن ازطرفی همسرشون ازسال۹۷تاحالا۱۰۰میلیون پول بی زبونوریختن به حساب خانمهای نادرست اونم فقط برای گناه ساعتی،شمامطمئنیدهمه ی صحبتهای دوستمونودرطول کامنتهادقیق خوندید؟اون پولاحلال خودشون نیست که بخورنشون تواین شرایط سخت اقتصادی؟دوباره دوستمون تویه کامنت دیگه گفتن بلیط گرفتن به تازگی که چندروزدیگه برن مسافرت الان متوجه شدن همسرشون توی اون شهری که قراره برن مسافرت باخانمی ازسایت همسریابی قرارگذاشتن،این پولهای میلیونی وقرارساعتی برای اموزش ذکرونمازخونی نیست واقعادرعجبم ازشماویه سری دیگه ازدوستان،توی این موردهمه چیزواضحه حرفی برای گفتن نیست حالابعدادلیل اقدامشون به مهریه رومیگن به اقادرهرصورت مهریه حلاله،همسرشون قصددارن انکارکنن عیب نداره حداقلش اینه که خانم اگرچیزیم ازاقابگیره میرسه به بچشون حالادارن باهم زندگی میکنن مال خانم یااقاکه نداره فقط حیفه مفت مفت حق دل زن وبچشونوبدن مردمان دیگه بخورن،برای شماعجیبه اماپرونده تواین مواردزیاده 

من بهشون نگفتم طلاق بگیرید،مهریه وطلاق کاملا۲تاموضوع جداازهمدیگه هستن همسرشون اگرپول اضافه دارن مهریه خانموپرداخت کنن که دینی به گردنشونه وعندالمطالبه هست نه اینکه بدن یه سریاالکی بخورن اونم برای سرویس وتمکینی که خانم میکنن ازشون

قرارنیست چیزی اضافه تربگیرن هرچی قانون رسوندبهشون میگیرن فقط اینطورکه من راهنماییشون کردم سقف مهریه روقانون میرسونه بهشون حالاقبل ازاقدام بایه وکیل خوب هم مشورت کنن که دقیق بهشون بگن درستترین راهو،چراجوری صحبت میکنیدانگارمن حرف خلاف قانون یاشرع ومنطق زدم

هرچنداین حرفهام تکراریه وتوی کامنتهادرصفحات قبل گفتم امابعیدمیدونم دیده باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دوست عزیزمون نگفته قبلا در این باره با همسرش صحبت کرده تازه این قضیه ها روو فهمیده ،من حرفای شما ...

۷صفحه کامنته درستترودقیقترببینیدشون تاچیزیوازقلم ننداخته باشیدکه باعث سوءبرداشت بشه

2728
درسته عزیز چرا با من آخه بد حرف میزنی دلم میشکنه ...

من ازتون عذرمیخوام عزیزم نه قصدناراحت کردنتونونداشتم،همش ازشدت ناراحتیه زیادبودعزیزم برای اینکه واقعاخیلی ناراحت میشم همچین تاپیکهایی رومیبینم وبدتراینکه سادگیه خانومهارومیبینم که خیلی راحت میگن سخت نگیروببخشش تواین مواردبایدباسیاست وزرنگی همه چیزوبه نفع خودت تموم کنی جوریکه اقادیگه هیچوقت حتی فکرشم سمت خیانت وشیطنتهای بیخودنره بعدبایدعلت یابی کردکمبوداقاروکه خانم تامینش کنه وتنوع داشته باشن 

باورکنیداینقدرپرونده هایی رومیبینم که دراثرخیانت دارن جدامیشن اونم به وضع فاجعه بعدمیاییم باطرف صحبت میکنیم که چیشده الان میخوان بشن،خانم میگه شوهرم چندین وچندباربهم خیانت کرده وهرباربخشیدمش واونم گفته پشیمونه وعذرخواهی کرده باصحبت کردن باهم سعی کردیم رفعش کنیم اماالان متوجه شدم همچنان چندساله داره به کارش ادامه میده دیگه خسته شدم،جالب اینجاست این اقایون همشون پولدارنیستن خیلیاشون درحدعادی ومتوسط هستن امابازم دنبال اینکارهاهستن 

این مشکل ساده ای نیست که ساده ازش گذشت، آدم یه باربخشش میکنه وبرای باردوم محکم برخوردمیکنه ماهاخودمون میبینیم اینچیزارو وخوب میفهمیم تنبیه کردن همسربه این شکل استرس ونگرانیه زیادی روبرای خودخانم بوجودمیاره مثل ترس ودلهره ی ازدست دادن زندگی مشترکشون اماشک نکنیدخوداقاهمسرپاکشونوبازنهای هرجایی عوض نمیکنن واین تنبیه فقط باعث میشه که بیشترقدرزندگیشونوبدونن ودیگه قطعی طرف اینچیزانرن چون میفهمن که اگرخدایی نکرده اشتباه کنن خانم دیگه نمیبخشه اقارو 

امااگرخیلی ساده لوحانه هربارفقط باصحبت کردن یادعوای لفظی تاچندروزسرسنگین باشن وبعدبخشش کنن اقادوباره میره سراغ اون کارهای گذشته چون میگن تهش بفهمه چندروزباهام دعوامیکنه دوباره گولش میزنم اشتی میکنه 

درسته عزیز چرا با من آخه بد حرف میزنی دلم میشکنه ...

یه سریامنومتهم کردن به اینکه راه اشتباهی پیشنهاددادم اماهیچکدوم درنظرنگرفتن که اون اقا همسرپاکشوبازنهای هرجایی عوض نمیکنه سرهمینم هرچی خانم بگن قبول میکنه ودیگه سراغ کارهای اشتباه گذشته نمیره ودرادامه زندگیه خیلی خوب وارومی رودرکنارهم دارن 

یه سری گناهان واشتباهات ته نداره که بگیم طرف خسته میشه سرهمینم بایدتومراحل اولیه جلوش گرفته بشه مثل خیانت که اگرمحکم ایستادگی نشه درمقابلش زندگی مشترک زن وشوهربه فنامیره اول طلاق عاطفی وبعدازمدتی طلاق قانونی میگیرن طرفین ازهمدیگه 

امیدوارم همتون زندگی مشترک خوب وموفقی داشته باشید

2740