2733
2739
عنوان

دوست پسر سابقم ب نامزدم پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 9375 بازدید | 109 پست
واقعا مغزم دردمیکنخ از فکر خیال

نه بابا تو ک همه چیو بهش گفتی من دوستم قبلا با یکی بود باهاش رابطه جنسیم داشت شوهرش از همش خبر داره چیزیم نشده

بغض کردی اما لبخند زدی شاید این تلخ ترین اتفاق دنیاست...  
نمیوفتی. من ک شوهرم پشتم بود ‌ . وقتی دید زندگیم از هم نپاشید ی زنیکه بی ابرو رو اجین کرد ب پاپیج شو ...

قربونت برم ایشالا بهترینا پیش بیاد برات شرش از زندگیت کم شه ک مطمئن باش میشه اونم بالاخره زن میگیره گورش گم  میکنه توگلت ب خدا باشه بچسب ب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیوفتی. من ک شوهرم پشتم بود ‌ . وقتی دید زندگیم از هم نپاشید ی زنیکه بی ابرو رو اجین کرد ب پاپیج شو ...

از طرف دوس پسر سابقت اومده بود چی بگه مثلا

واقعا فازشون چیه چرا اینجوری میکنن من تا حالا نه پشت جاریم نه پشت خاهرشوهرم حرفی نزدم ک چی بشه اخه ج ...

بخدا بجون دخترم منم هیچوقت پشت سرش حرف نمیزنم بگم فلانه بیسانه ولی اون دائم اسم منو میاره .از یه بابت خوشحالم میگم حتما منو بالا ترازخودش میبینه که اینجوری میکنخ بذار بگه تا جونش بیاد بالا.ازیه طرفم دلم میسوزه میگم خدایا ایقد خوشبختش کن که چشمش به زندگی من نباشه.من بخام برات از روزی که برام نشون اوردن تا الان بگم میگی چرادیدی اینجوریه روز اول جدانشدی.من شوهرم خوبه ولی نمیذارنش.دستش تو دعا هس همیشه میریزتمون بهم

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2731
بخدا بجون دخترم منم هیچوقت پشت سرش حرف نمیزنم بگم فلانه بیسانه ولی اون دائم اسم منو میاره .از یه باب ...

ولش کن بسپار به خدا ... خدام جوابشو میده 

2738

منم یه تجربه مشابهش داشتم که خودم  از ترسم گند زدم بیشتر 

اسی زندگیت سخته یکم چون این روزا داغه شوهرت میگذره و سرد میشه بعد حرفای اون مرتیکه گوه هی میاد جلو چشش و...

تو سعی کن هرچی ازت پرسید جواب ندی هرچی راجع به اون آدم حتی چیزایی که قبلاام گفتی

شب بخیر

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
اینو گف بچه ها دلم بزاش خیلی سوخت میترسم از من بدش بیا خدا لعنتش کنه

بد نیست پرینت موبایلت رو بگیری به نامزدت نشون بدی هرچند که بهت اعتماد داره. به خاطر اینکه راحت تر ثابت میکنی که با اون شخص هیچ ارتباط پیامی یا تلفنی نداشتی .

Ich berge mich in deiner Hand
از طرف دوس پسر سابقت اومده بود چی بگه مثلا

اره  ته قضیه ک در اومد از طرف اون بود. فقط میخاستن زندگی من از هم بپاشه. اول اومدن ناشناس ب شوهرم زنگ زدن سال ۹۸ از من چ حرفا ک نگفتن همشم اسم همین امیرو میاورد مزاحمه و میگقت من عاشق امیر بودم و بهس دادم و .... . بعد دیدن شوهرم پشت من در اومد و زندگیم از هم‌نپاشید اومدن ایندفه اینطوری نقشه کشیدن ک از طریق شوهرم وازد شن و من فک کنم شوهرم خیانت کرده. 

واقعا چقدر پیگیرنننن

خیلی هواستون ب زندگیاتون جمع‌کنید. باورت میشه این زنیکه بعد از اون زنگای سال ۹۸ .با شوهرش اومدن محل کار شوهرمو‌با ما دوست جون جونی شدنو رفتو امدو کلی باهم خوب بودیم. تو خونمون اومدن تو خوشون رفتیم‌نگو همش نقشه و دسیسه بوده .وقتی میگم دلم سکستس واس همین رو دستاییه و خوردیم و زجرایی ک کشیدیم. اون امیر فقط میخاس زندگیم از هم بپاشه عقده هاش خالی شه. خدا کنه رفته باشن پی زندگشون و باز بعد جند ماه سر و کلشون جور دیگه پیدا نشه

2706