2752
2734
عنوان

دوست پسر سابقم ب نامزدم پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 9412 بازدید | 109 پست
فکر نکنم اونجور ادمی باشه زندگیمو بهم بریزه . باهم دوست بودیم خر شدم

هرچیم دوست بوده باشید نباید میگفتی منم میگفتم جاریام فرشته ان روزی چندساعت تلفنی صحبت میکردیم اخرم چهره واقعیشونو نشون دادن تازه به حرف نی نی سایتا رسیدم که پشت سر جاری چیا میگفتن به قول مامان دوستم دهنت پر از خونم بود نباید حلوی جاری باز کنی تا بفهمه

حالا کاری که شده ولی اگه جیزیم گفت دیوار حاشا بلنده

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
بعد تو ازکجا میفهمی ک حرف زده پشتت؟ بهت میرسونن؟

اره به همونایی که حرف میزنه بعد باهاشون دشمنم میشه اونام وقتی منو میبینن میگن بهم.با یکی جون جونی بود عید بحثشون شد اونطرفم اومد همه پتشو ریخت رو آب.حالا ازروزی که فهمیده اوطرف میاد خونه من .باز رفته باهش جور شده بهشم گفته حرفامو ب مهسا نگو ولی خبر نداره من همه چی میدونم چیزی نمیگم

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راس گفته دلیلی نداره بدونه باغچه هم بیل بزنی توش کرم پیدا میشه.من هیچکدوم خاستگارامو نگفتم تا وقتی ح ...

منم اگه یه روز خدای نکرده فهمید میگم موقعی ک دانشجو بودم یه پسره دو سال منو خاست از بابامم خاستگاری کرد واقعا هم از پدرم خاستگاری کرد 

بغض کردی اما لبخند زدی شاید این تلخ ترین اتفاق دنیاست...  
لطفا جدا ازینکه اعتماد همسرت رو جلب میکنی واقعا هم در عمل اونجوری باش 

برای باردار شدنت صلوات فرستادم 

برای حاجتم دعا کن گلی

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2731
اره به همونایی که حرف میزنه بعد باهاشون دشمنم میشه اونام وقتی منو میبینن میگن بهم.با یکی جون جونی بو ...

واقعا فازشون چیه چرا اینجوری میکنن من تا حالا نه پشت جاریم نه پشت خاهرشوهرم حرفی نزدم ک چی بشه اخه جز اینکه ابرو ریزی چیزی بشه چی داره اخه

اینچیزا باعث جدایی میشنا بعدچهارروز دیگ توزندگی هی سرکوفت میزنه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
منم اگه یه روز خدای نکرده فهمید میگم موقعی ک دانشجو بودم یه پسره دو سال منو خاست از بابامم خاستگاری ...

ایشالا که جاریت یادش بره و به گوش شوهرت هیچوقت نرسه.بهشم فکر نکن کائنات جذب چیزی میشن که بهش فک کنی

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

عزیزم خودت رو ناراحت نکن . هدف اون شخص هم همین بوده که اعصابت رو بهم بریزه . از این آدمهای عوضی زیادن. ایندفعه اگر پیام داد ازش شکایت کن خطش یکطرفه میشه ولی خدارو شکر که حقیقت رو به همسرت گفته بودی هیچ چیزی بهتر از صداقت در زندگی مشترک نیست . 

Ich berge mich in deiner Hand
دست و پاهام میلرزه هنورم استرس اینو دارم از چشمش بیوفتم

نمیوفتی. من ک شوهرم پشتم بود ‌ . وقتی دید زندگیم از هم نپاشید ی زنیکه بی ابرو رو اجین کرد ب پاپیچ شوهرم بشه  ب شوهرم زنگ و پیام‌میداد و با تهدید میخاست با شوهرم رو هم بریزه .‌باز شوهرم آماس نداد بش ولی خب از ترسش و بخاطر اعصاب من پیش من نگفت ک مزاحم داره واین دفعه اینشکلی وارد زندگیمون شدن. بعد زنه ک  از طرف دوس پسر سابقم بود برگشت بمن گفت شوهرت و از در کونم جمع کن شوهرت چشمش دنبالمه ...  وای نمیدونی ۵ شنبه ۱ تیر امسال اومدن در خونمون زنه و شوهرش چ ابرویی از ما بردن .چون تهدید کرده بود شوهرمو‌ک اگه نیای خونم میام در خونتون و اینم نرفتو اونم اومد.... همه ابن بلاهایی ک سرم اومد مقصرش همون امیره نامردو بی وجوده. خدا نگذره ازش . ولی هرکار ک کردن نتونستن من و از جشم شوهرم بندازن. از توام نمیتونه مطمئن باش

ایشالا که جاریت یادش بره و به گوش شوهرت هیچوقت نرسه.بهشم فکر نکن کائنات جذب چیزی میشن که بهش فک کنی

ایشاالله ممنون عزیزم

2706