2733
2739
عنوان

دوست پسر سابقم ب نامزدم پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 9308 بازدید | 109 پست
خیلی هواستون ب زندگیاتون جمع‌کنید. باورت میشه این زنیکه بعد از اون زنگای سال ۹۸ .با شوهرش اومدن محل ...

انشاالله ازین ب بعد خدا با ادمای خوبی رو ب روت کنه عزیردلم غصه چیزی نخور بد نبست خونتون عوض کنین و خط هاتونم همین طور

انشاالله ازین ب بعد خدا با ادمای خوبی رو ب روت کنه عزیردلم غصه چیزی نخور بد نبست خونتون عوض کنین و خ ...

من خطمو عوض کردم شوهرم بخاطر کارش نمیتونه ‌ اما تو فکر اینیم ک از شهر خودمون بریم . انقد روانم بهم ریخته شده ک مشاوره گفته شهر زندگیمونو عوض کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  ته قضیه ک در اومد از طرف اون بود. فقط میخاستن زندگی من از هم بپاشه. اول اومدن ناشناس ب شوه ...

توی همه این دگیریا هیچ وقت شوهرت هیچی نگفت بهت؟من شوهرم واقعا اذیت میشه چون خودمم خرم و به تک تک سوالاش جواب میدم اونم به هم میریزه همشم از رو دوس داشتنه خودش میگه چون خوبی حالم بد میشه وقتی میبینم بایکی دیگه بودی داغونم میکنه

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
توی همه این دگیریا هیچ وقت شوهرت هیچی نگفت بهت؟من شوهرم واقعا اذیت میشه چون خودمم خرم و به تک تک سوا ...

چرا اولین زنگی ک زدن بهش ک مثلا پته منو بریزن رواب . اون شب خیلی عنق کرده بود خیلی   توضیح ک دادم ک اینطور نبوده کم کم ارو شد . الان ک این فتنه ها بلند شد دیگه مطمئن شده ک طرف قصدش نابودی منه خیلی پشتمه 

2731
برای باردار شدنت صلوات فرستادم  برای حاجتم دعا کن گلی

چشم عزیزم انشالله حاجت روا شی گل

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️