2733
2734
عنوان

دوستانی که میگن دروغ بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7457 بازدید | 245 پست
کسی ک اوارس نمیاد بگه کـگوشیمو ۳۰۰ میگرفتن نفروختم  ب همون ۳۰۰هم راضی میشع

دقیقا 

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

این چ حرفیه

شاید لازمش داره واقعا

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا هماهنگ کرد من نکردم گفت بیا مسافر خونه منم بدون پول چه جور برم از انقلاب تا بهشتی با پای بچخ&nbs ...

تو همین تاپیک قبل .

به جای اینهمه توجیه با یه درخواست دوستی می‌تونستی مشکلو حل کنی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731

داره مظلوم نمایی میکنه کاربرا بهش پول بدن مستقیمم نمیگه غیر مستقیم فیلم بازی میکنه

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
این چ حرفیه شاید لازمش داره واقعا

چیو لازم داره گوشیو؟گوشی مهمتره یا بچه هاش ؟!اونم بدون یه قرون پول 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
وای چقدر خوب شد اومدید این قصدش اینه توی خصوصی کمک بگیره کامل مشخصه 

دقیقا

وگرنه خیلی ها بهش شماره دادن خب زنگ بزنه بگه شما بیایین جایی که من هستم امروز سه بار عضو شده از کجا میاره شماره؟ شما میتونین تو یک روز سه بار عضو بشین؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
واقعا  یعنی پیگیر نشم؟

نه عزیزم

یه دوستی دوروزه داره اصرار میکنه ایشون هیچی نمیگه

یه اسم مسافرخونه داد به اون کاربر که تماس گرفتن و همچین شخصی نبوده اونجا

رها کنید این قضیه رو

ایشونم خدا خودش ناظر ازاری که به کاربرا رسوند هست

جوابشو میبینه

وای چقدر خوب شد اومدید این قصدش اینه توی خصوصی کمک بگیره کامل مشخصه 

دقیقا ببین دل چند نفر به حالش سوخته 

حالا از این چند نفر دونفرم برن بهش کمک کنن به هدفش رسیده

قضیه فروش گوشی زمانی مطرح شد که کاربرا خواستن آدرس یا شماره تلفن محل اقامتش رو بده

بعدم ک حس کرد آبا از آسیاب افتاده و اون کاربری ک قصد کمک داشتن اف شدن دوباره اومد تاپیک زد

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2706