2737
2734
عنوان

بیاین جریان مهمونی رفتن خونه عموم رو بگم😬

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 47 پست
ببین اون طفلی الان پا در هواست یه نوبت مشاور بگیر، خودت برو بهش ادرس بده بیاد که اگه اذیت میشی حتی ...

خجالت میکشم مسئلم رو بدونه من یه دختری ام دوست ندارم مسائلم رو جز پدر و مادرم بدونن خیلی چیزا رو به پدرمم نمیگم با اینکه خیلی درکش بالاست. مامانم گفت بهش میگم خودم ولی باز خجالت میکشم. گفتم لااقل از اینجا بریم شهر دیگه هیچ وقت نبینمش خجالت نکشم فهمیده اصل مشکلم رو 

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
خجالت میکشم مسئلم رو بدونه من یه دختری ام دوست ندارم مسائلم رو جز پدر و مادرم بدونن خیلی چیزا رو به ...

مگه نمیگی نگران رابطه پدر و عموتی؟ نگران رابطه مادرت و زنعموت. با فرار کردن به یه شهر دیگه چه چیزی قراره تغییر کنه؟

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نمیگی نگران رابطه پدر و عموتی؟ نگران رابطه مادرت و زنعموت. با فرار کردن به یه شهر دیگه چه چیزی ق ...

من که خودم فرار نمیخوام کنم سالهاست دارم پدرم رو وادار میکنم بریم تهران قبول نمیکنه 

منظورم این بود برم تهران دیگه نمیبینمش پدر و مادرم بیان من بهونه دارم واسه نیومدن

اگه قراره همه چیو بفهمه چشم تو چشم نشم باهاش اونم اذیت نشه منو ببینه. 

من خودم کلی عذاب وجدان گرفتم واسش هی دعا میکنم عاشق یه دختر دیگه بشه😔

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران