2752
2734
عنوان

بیاین جریان مهمونی رفتن خونه عموم رو بگم😬

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساید پسر عموت همونیه که قراره کنارش مشکلتو حل کنی

وقتی کامل درجریانه و بازم میخوادت

یعنی مرد عمله

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
تاپیکای قبلی گفتی پسرعموت ۲۸سالشه.  به پدرت بگو باهاش صحبت کنه و بگه بی خیالت شه.

اره درسته ۲۸ سالشه مگه چند نوشتم ۳۸؟؟؟؟؟

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
2731
تاپیکای قبلی گفتی پسرعموت ۲۸سالشه.  به پدرت بگو باهاش صحبت کنه و بگه بی خیالت شه.

نوشتم ۲۶ ببخشید اصلا نمیدونم چی مینویسم خودم ۲۳ یوقت خودمم اشتباه ننویسم😔😔

نوشتم ۲۶ ببخشید اصلا نمیدونم چی مینویسم خودم ۲۳ یوقت خودمم اشتباه ننویسم😔😔

عیبی نداره اشتباه تایپی شده حتما. 

ولی سعی کن با ترست مقابله کنی ، منم فوبیا دارم ولی نه به ازدواج کاامل حستو درک میکنم . باید خودتو در معرضش قرار بدی تا بتونی درمانش کنی. 

اگه به پسرعموت علاقه داری و دلیلت فقط فوبیاته به نظر من به هردوتون فرصت بده، یه مدت کوتاه نامزدی و صیغه ی محرمیت باشه بینتون شاید شد . 

بنظرم اگه قبول کرده و مشکلت رو هم میدونه قبول کن دیگه اون که خودش کنار اومده با مشکلت پس شماهم کوتاه ...

یعنی اون حاضره هیچ وقت بهم دست نزنه؟؟؟؟ 

فکر نمیکنم 

اون الان داغه هیچ مردی ازدواج نمیکنه که با همسرش مثل یه غریبه باشه

من نمیتونم این حقو ازش بگیرم عزیزم❤❤

عیبی نداره اشتباه تایپی شده حتما.  ولی سعی کن با ترست مقابله کنی ، منم فوبیا دارم ولی نه به ...

نه گلم به هیچ کس علاقه ندارم. یعنی اگر این مشکلمم نبود اینکه هیچ حسی بهش ندارم میشد یه مشکل دیگه

ولی اینو نگفتم چون خانوما میگن چی از این بهتر میخوای و..‌‌.

ساید پسر عموت همونیه که قراره کنارش مشکلتو حل کنی وقتی کامل درجریانه و بازم میخوادت یعنی مرد عمله

اون از بطن بیماری من خبر نداره فکر میکنه ترسم فقط از مردها از ظاهرشونه

به نظرت میشه بهش بگم من نمیتونم حتی بهم دست بزنی چه برسه به رابطه و.‌‌.‌.

نمیشه اینو گفت بهش مخصوصا من که خیلی خجالتی ام

نه گلم به هیچ کس علاقه ندارم. یعنی اگر این مشکلمم نبود اینکه هیچ حسی بهش ندارم میشد یه مشکل دیگه ول ...

خب دیگه این موضوع خودش خییلی مهمه ، همیشه که بحث همه چی تموم بودن طرف نیست، باید به دلت بشینه. 

به پدرت بگو بدون اینکه عموت متوجه شه با پسرش یه قراری بزاره و مردونه باهاش صحبت کنه و بهش بگه که بره سراغ زندگیش 

نمیدونم گلم شاید چون اصل مشکلت و نمیدونم اینجوری میگم ولی خوب اگه مشکلت در اون حده که هیچی...

دعا کنید واسم بره پی زندگیش من برم اون شهری که دلم میخواد❤❤❤❤

خب دیگه این موضوع خودش خییلی مهمه ، همیشه که بحث همه چی تموم بودن طرف نیست، باید به دلت بشینه.  ...

بهش گفتن خودمم بهش میگم میگه اشکال نداره مگه همه اولش عاشق بودن🤒 خیلی لجبازه تو خیلی از کارهاش همیشه لجباز بوده 

دعا کنید واسم آرامش دوباره بهم برگرده امسال سال خیلی بدی بود واسم❤❤❤❤

اون از بطن بیماری من خبر نداره فکر میکنه ترسم فقط از مردها از ظاهرشونه به نظرت میشه بهش بگم من نمیت ...

ببین اون طفلی الان پا در هواست

یه نوبت مشاور بگیر، خودت برو بهش ادرس بده بیاد

که اگه اذیت میشی حتی تو ماشین کنارش نشینی

بذار از زبون مشاور بشنوه که هم باورش بشه

هم از تو دلخور نمونه

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱